Drátěné koše vám pomůžou udržet pořádek ve skříňkách

Pokud potřebujete udělat doma pořádek nejen v konzervách, ale například v hrncích, suchých potravinách nebo čisticích prostředcích, namontujte si do svých skříněk výsuvné drátěné koše, otočné koše, nebo výsuvné police pro slepý roh a jiné.

Na trhu je k dostání celá řada košů

  • Výsuvné drátěné koše – zajistí přehlednost ve vašich úložných prostorech.
  • Otočné koše – uprostřed je montážní tyč a koš se otáčí kolem této tyče.
  • Výsuvné koše a police pro slepý roh – konec prohrabování šuplíků, prostě si jej vysunete ven.
  • Drátěné koše pro spodní skříňky – dají se sehnat v mnoha provedeních a vyplní i ten nejmenší prostor.

Výsuvný drátěný koš ocení každý v domácnosti

V domácnosti není nikdy místa dost, zvlášť v kuchyni. A konzervy, jiné potraviny nebo čisticí prostředky se vám povalují kdekoliv, kde se vlezou. Je načase s tím skoncovat a udělat pořádek. V tomto vám perfektně poslouží výsuvné drátěné koše. Perfektně se hodí do skříněk. Dají se plně vysunout a při zasouvání se využívá dotlumení, které brání prudkému nárazu. Výsuvné koše se dají namontovat na levou i pravou stranu.

Ideální systém do malých pokojů je Aventos HK-S

Vaše kuchyně se dá využít opravdu na maximum. Aventos HK-S mechanismus zajistí optimální využití všech úložných prostor. Jsou ideální pro malá čela horních skříněk. Využijete je také do skříňky nad ledničku. Jeho montáž je jednoduchá. Hodí se pro prostory nad kuchyňskou linkou. Ideální pro výšky korpusu 600 mm a šířky 1800 mm.

Udělejte si pořádek ve svých věcech. Ušetříte si čas se zbytečným hledáním v nepřehledných skříňkách a prostor využijete maximálně, jak to jde. Špatně přístupné prostory v poličkách rázem nebudou žádný problém. Pojďte s dobou a pořiďte si toto moderní vybavení.