Doplňte svůj zimní šatník základními kousky

Listopad už skutečně klepe na dveře nízkými teplotami a velmi sychravým lezavým počasím. Pokud jste doteď neměli čas protřídit si svůj zimní šatník, je nyní nejvyšší čas. Proberte své zásoby svetrů, kabátů, bund, čepic a rukavic a pokud zjistíte, že vám něco chybí nebo je potřeba doplnit, měli byste vyrazit za zimními nákupy. Co by vám určitě nemělo chybět?

Vlněný kabát

Je to naprostá klasika, která má ale místo ve vašem šatníku, ať už je vám dvacet nebo šedesát. I když mnoho žen má rádo dámské bundy vycpané peřím, ve skutečnosti nikdy nebudou tak slušivé jako pořádný vlněný kabát, který je nadčasový a vždy elegantní. Střih, vzor, délku a barvu kabátu vybírejte pečlivě, ale byl kabát univerzální a skutečně lichotil vaší postavě. Sázejte spíše na kvalitní materiály, které opravdu vydrží a zahřejí.

Pletený kardigan

V tuhých mrazech ho určitě ocení každá žena. Zahřeje pěkně celé tělo a nevynechá ani choulostivé partie okolo boků a pánve. Navíc se dá krásně zkombinovat nejen s džínami, ale třeba i pletenými šaty. Rozepínací design je velmi praktický a využijete jej rozhodně na mnoho příležitostí.

Slušivé mikiny

Pohodlí naše vše – dámské mikiny tohle rozhodně splňují. Navíc vás skutečně příjemně zahřejí a hodí se prakticky na jakékoliv aktivity ve volném čase. Vyrazte v nich na kafe s kamarádkami i na procházku do lesa. Pokud mají i kapuci, příjemně vás ochrání i před větrem nebo vlhkem.

Zateplené kozačky

Sehnat kvalitní kozačky, které nevypadají jako sněžnice na výpravu na severní pól, rozhodně není snadné. Za trochu hledání to ale rozhodně stojí. Kozačky bez kožíšku či jiné teplé vložky sice mohou být sebekrásnější, ale v opravdové zimě vás nezahřejí. Proto se nebojte dát na chvíli módu trochu stranou a vyberte si boty, které kromě vzhledu umí i zahřát a ochránit před mokrem. Během výpravy na vánoční trhy nebo běhání po obchodech to rozhodně oceníte.

Zdroj obrázku: learesphoto / Shutterstock.com