Doplňky pro váš iPhone! Pořiďte si stylová bezdrátová sluchátka nebo nabíječku

V poslední době jsou velkým trendem bezdrátové doplňky k mobilním telefonům. Naprostým must-have se pak stala bezdrátová sluchátka. Ty pořídíte v nejrůznějších cenových relacích. Můžete si ke svému iPhonu pořídit produkt přímo od Applu, ale můžete se podívat také na konkurenční produkty, které nabízejí příjemnější cenu. Mezi zajímavé doplňky k vašemu mobilu může patřit také bezdrátová nabíječka.

Zvuk bez drátů

Vynikajícím řešením především na cestách jsou bezdrátová sluchátka, která nikde neobtěžují plandajícím kabelem. Navíc je můžete pohodlně využívat jako headset k telefonování. Pokud si chcete vybrat opravdu fantastická iPhone sluchátka, vsaďte právě na bezdrátové špunty či pecky v nabíjecí krabičce. Na trhu je řada výrobců, kteří přinášejí toto kompaktní řešení v různém provedení. Některé z nich vypadají doslova jako módní doplňky, protože jsou kreacemi módních značek. Můžete jsi tak vybírat nejen podle zvuku, ale také podle stylu, který vám sedí.

Konec strefování kabelem

Pokud nechcete řešit nabíjení svého mobilu a už se nechcete neustále trefovat kabelem do konektoru, je ideální variantou bezdrátová nabíječka. Jednoduše vždy odložíte mobil na nabíjecí podložku a o nic dál se nemusíte starat. Můžete jej tam odložit prakticky kdykoliv, když jej nepoužíváte, a tak vlastně už nikdy nebudete o nabíjení vědět. Pokud se rozhodnete pořídit nabíječku na iPhone, dejte si pozor akorát na to, aby byla kompatibilní s vaším modelem telefonu. Můžete využít ale také jiné druhy zdroje energie, jako je:

  • Powerbanka
  • Battery case

Obojí uplatníte samozřejmě především na cestách. Klasickou Powerbanku zná asi každý, je to zdroj energie, ke kterému připojíte libovolný telefon. Pokud však zvolí battery case, je třeba vybrat takový, který je určen přímo na váš model telefonu. Výhodou je, že nebudete muset nosit nic navíc a nebudou k tomu žádné dráty, protože obal se stane součástí vašeho mobilu.

Zdroj obrázku:
Halfpoint / Shutterstock.com