Chcete dokonalý prsten? Dávejte partnerovi vodítka

Zasnoubení, příprava na svatbu, samotná svatba. Na toto období s radostí myslí každá holka, ať ji je třicet, dvacet nebo třeba jedenáct. Jakmile potká svého prince, myšlenky najednou zesílí. Kromě těšení ale také přicházejí obavy. Co když to budoucí ženich nějak pokazí? Co když se k zásnubám neodhodlá, přijde s příšerným prstenem nebo pozve na svatbu své nemožné kamarády? Pro jistotu buďte svému partnerovi trochu nápomocná. Vždyť si to přiznejme, muži jsou v některých ohledech prostě nemožní. 

Ukažte mu, kde ho koupit

Začněte zásnubním prstenem. Budete nosit po celou dobu svatebních příprav a nejspíš i potom spolu se snubním. Proto musí přesně odpovídat vašemu vkusu a padnout vám jako ulitý. Až ho bude váš partner vybírat, bude nejspíš dost zmatený. Možná ani nebudě vědět, kde se po něm poohlížet. Nasměrujte ho tím, že necháte na počítači otevřený e-shop se šperky. Takový, kde kromě běžných náhrdelníků a náušnic prodávají také nádherné zásnubní prsteny. Kdyby se muž náhodou ptal, co jste hledala, můžete se vymluvit na dárek pro kamarádku nebo maminku. Pokud si váš muž umí dát dva a dva dohromady, skrytý význam odhalí, nebo mu alespoň bude na stopě. 

Dejte najevo, co se vám líbí

Zásnubních prstenů ovšem existuje mnoho. Většinou jsou zlaté nebo stříbrné, obvykle bývají ozdobeny různými drahokamy. Oblíbené jsou například diamantové prsteny, dále briliantové, smaragdové nebo safírové. Jak zařídit, abyste dostala ten, který se vám bude skutečně líbit? Čeká vás složitý úkol. Nahoďte šperky jako téma k diskuzi. Zdá se vám to s mužem absolutně nemožné? Využijte k tomu přítomnost kamarádky či příbuzné. Povídejte si o špercích s ní, buďte ale obezřetná a dejte si pozor, aby muž rozuměl všemu co budete říkat. Pak už jen doufejte, že si vaše slova. 

Pomozte s velikostí

Druhý problém tkví ve volbě správné velikosti. Usnadněte muži těžké rozhodování tím, že před ním budete volně nechávat své prsteny ze šperkovnice. Dávejte mu je k dispozici pořád dokola, abyste měla jistotu, že ho skutečně napadne změřit jejich průměr.