Čelovka na běhání se hodí v parku i na lesní cestě

Milujete svůj každodenní trénink a nemůžete bez svých pěti kilometrů být. Zaběhat si, uvolnit se po náročném dni v zaměstnání, pomalu si budovat kondici a cítit se jednoduše skvěle. To je cíl, s nímž se rozhodně lze ztotožnit, že? Ke zdravému jídelníčku patří i pravidelný pohyb, ideálně pak v každém ročním období. Nejméně časově náročným sportem, který si můžeme užít i v zimě, je pak bezesporu běh. Stačí jen kvalitní obuv a oblečení, ale myslet je třeba i na bezpečnost. Právě s kvalitní čelovkou, kterou si posvítíte na terén před sebou, bude tato otázka promptně vyřešena.

Dlouhá výdrž na jedno nabití potěší

Nebude muset být pořád v elektrické zásuvce, může vám vydržet i na několik dalších tréninků. Baterie totiž bude spolehlivě svítit celé hodiny, a to i na nejvyšší výkon. Čelovka na běhání nabídne i dosvit v řádu desítek metrů, jenž je pro pohyb v ranním šeru nebo neznámém terénu naprosto klíčovým parametrem. Velkou výhodou je voděodolné krytí, nemusíte si tedy odpustit trénink ani když lehce zaprší. Nízká hmotnost je také důležitá, nikdo nechce nosit na hlavě zbytečnou zátěž, zvláště pak při fyzickém výkonu. Nejde jen o bezpečnostní prvek, ale užitečného pomocníka, jenž se hodí i v mnoha dalších situacích. Jinak řečeno, na co si právě teď potřebujete pořádně posvítit?

Několik různých režimů svitu k dispozici

Je zapotřebí vysoký výkon nebo situace vyžaduje důraz na delší výdrž na jedno nabití? To je jednoduché, stačí přepnout světelný režim. A nemusí jít vždy jen o běh, svítilny se hodí rybářům, ale také těm, kdo jdou na procházku s pejskem do ranního parku. Nejen během podzimu a zimy je nutné zajistit si kvalitní osvětlení. S čelovkou navíc platí, že budete mít volné obě ruce, což je velká výhoda. Na cel-tec.cz najdete nejlepší modely současnosti.