Bělení vhodné také pro citlivé zuby. Nevěříte?

Na zdravém chrupu si obvykle zakládáme. Nechodíme pouze k zubaři na preventivní prohlídky, ale mnozí z nás navštěvují také dentální hygienu, kde našim zubům věnují náležitou péči. Ne vždy jsou zdravé zuby ale také krásné. A nemáme na mysli teď pouze to, že mnozí lidé mají problém s jejich růstem, a tak to řeší rovnátky. Jde hlavně o jejich barvu. V mnoha případech se zkrátka nemůžeme zbavit toho nevzhledného zažloutlého nádechu, který nám tolik ubírá na atraktivitě, když se usmějeme.

Abyste se opět mohla bez obav usmát

Bělení? To je pro vás přece tabu. Vaše citlivé zuby jej totiž nezvládají a je tak prakticky nesnesitelné. Není ovšem pravdou, že bělení musí být extrémně agresivní. Při každém bělení samozřejmě může dojít ke zvýšení citlivosti zubů, ale abychom tento jev co nejvíce eliminovali, můžeme se zkusit spolehnout na odborníky na dentální hygienu z USA. Třeba na e-shopu Belicipasky.com si totiž můžete objednat produkt, na kterém pracovali právě američtí odborníci na bělení zubů. Protože je bělení zubů v USA velmi běžné, tak zde s ním mají také největší zkušenosti. Jejich pásky proto stačí aplikovat:

  • Na dobu 30 minut
  • 1x denně

To je samo o sobě dobrým předpokladem k tomu, aby bělení nebylo problémem ani pro citlivější zuby. Většina prostředků, které totiž u nás na bělení zakoupíte, se aplikuje na hodinu, což je hodně dlouhá doba. Pokud ji ale můžeme zkrátit, naše citlivé zuby to ocení.

První výsledky

Obvykle byste měla vidět první výsledky bělení během několika dnů, a to v závislosti na míře zažloutnutí. U silných kuřáků to bude trvat déle, stejně tak pokud pijete třeba hodně kávy, který má na žlutých zubech také svůj podíl. Standardní délka kompletní kůry je 20 dní, ale je možné, že vám bude stačit méně. Ještě také záleží na konkrétní variantě produktu, kterou si z e-shopu objednáte.