A jakou květinu milujete vy?

Také patříte mezi většinu žen, která tolik miluje květiny? Nejde o nic výjimečného. Jistě také se zájmem čekáte na to, zda vám ji váš partner nebo manžel koupí. V čem už jsou mezi ženami velké rozdíly, to je rozdělení, jaké květiny se jim líbí nejvíce. Když jejich partner navštíví květinářství Brno, má na výběr z celkem velkého množství možností. My se podíváme na to, které květiny dnes opatří mezi ty nejpopulárnější.

Růže

Ty mohou vyjadřovat určitou smyslnost, stejně jako je můžeme zařadit do skupiny tradičních květin, se kterému nelze šlápnout vedle. Mnohé ženy je berou jako jasný symbol a jasné vyjádření lásky. Když se podíváme na to, jaké možnosti existují, tak jasně dominují tyto tři barvy:

  • Červená
  • Bílá
  • Žlutá

Lilie

Pro některé ženy symbol čistoty. To, proč jsou tak oblíbené, je rozhodně dáno i jejich výrazný květem. Hlavním kladem je o to, že dokonale kvést mohou až u vás doma, kdy se postupně rozevírají. Jde tedy o jakési zajímavé překvapení, které vás u této květiny čeká.

Gerbera

Třetí květina v našem výčtu je také populární a osvědčenou možností. Zaujme hlavně ty ženy, které mají rádi velkou barevnost. Vzhledem a tvarem svého květu mohou některým připomínat kombinaci slunečnic a kopretin. Unikátem gerber je rozhodně to, že je lze pořídit v celkem široké škále barev. Navíc nelze zapomínat i na to, že díky šlechtění lze pořídit dva druhy. Buď velké, nebo malé.

Karafiát

V současné době, u mladých žen, se rozhodně nejedná o květinu nijak populární a vyhledávanou. Jinak tomu ale je u starších generací. Ta v podstatě nic jiného neznala. A tak si ženy na karafiáty zvykly a líbí se jim i nyní. Že tou tak skutečně je, to dokládá i nabídka v současných květinářstvích. V souvislosti s tím musíme zmínit, že kromě klasických červených existují také varianty v bílé barvě. Dále u těchto květin láká i jejich nízká cena.