3 ideální tipy na vánoční dárky pro nadšence do technologií

Máte ve svém okolí milovníka aut, který se nehne od volantu, sportovně založeného manažera nebo nadšence do technologií? Nevíte si rady s tím, co jim koupit pod vánoční stromeček? Máme pro vás tři žhavé tipy na dárky, které je zaručeně potěší.

Chytré hodinky od Apple

Produkty od Apple jsou zárukou kvality. Potěšíte jimi každého příznivce vyznávajícího aktivní životní styl. Pokud se jedná o vrcholového manažera, který neustále vyřizuje telefonáty v autě, nebo zapáleného běžce, stylovými smart hodinkami určitě zabodujete.

Problémem nebude ani to, že moc neumí anglicky. Chytré hodinky v češtině totiž poskytují všechen komfort, na který jste od značky Apple zvyklí.

Handsfree do auta

Dárek jako šitý na míru lidem, kteří tráví hodně času za volantem nebo i těm, kteří nepustí mobil z ruky celý den. Handsfree do auta skvěle doplní výbavu řidiče a ušetří ho nebezpečné a často neefektivní manipulace s mobilem. Rychlé spárovaní s iPhonem, křišťálově čistý zvuk a jednoduché ovládání z něj dělají ideální dárek nejen pod stromeček.

Držák mobilu nahradí i drahou GPS

Navigace v mobilech plnohodnotně nahradily masivní GPS systémy. I základní smartphone vás dnes spolehlivě dovede na místo určení. Jestliže znáte někoho, kdo se bez GPS v mobilu nepohne ani na metr, darujte mu na Vánoce držák mobilu do auta. S upevněným mobilem na palubní desce auta se již nikdy neztratí. Výhodou držáku je také jeho univerzálnost pro každý typ mobilu.