Reklamní články

Zvyšte si svou kvalifikaci!

Situace na trhu práce se bohužel nelepší již několik let. Ztratili jste také zaměstnání a nedaří se vám získat nové? Nebo se o svou pozici v práci jednoduše bojíte? Poradíme vám jak si najít novou práci, nebo posílit svou pozici. Cestou je jediné řešení – zvyšování své kvalifikace. Například učitelé jsou také ohroženou skupinou. Dětí na škole rok od roku ubývá a tak je učitelů více, než je potřeba. Jak si zajistit, že nebudete další na seznamu propuštěných pedagogů? Dejte se do dalšího vzdělávání!

Další vzdělávání pedagogických pracovníků je ideálním řešením, jak se naučit něco nového a užitečného, co váš zaměstnavatel ocení. Aktivní přístup je brán vždy pozitivně. Dovzdělávat se můžete například v oblastech psychologie, komunikace nebo managementu.

Dodělat či zvýšit kvalifikaci však musejí i lidé z jiných oblastí, než je učitelství. Mnoho zaměstnanců je potřeba zejména v sektoru sociálních služeb. Zaujala vás možnost pracovat v sociálních službách, ale nemáte dostatečnou nebo odpovídající kvalifikaci? Ideálním řešení pro vás tak je rekvalifikační kurz. Na kvalifikačním kurzu pro pracovníky v sociálních službách Jeseník vás naučí vše, co je pro výkon tohoto povolání potřeba. Podmínky účasti v tomto kurzu je věk nad 18 let, ukončené základní vzdělání, bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Jestliže tyto podmínky splňujete, tak nic nebrání tomu, abyste se tohoto kurzu mohli zúčastnit.

Speciální kvalifikační a další kurzy pro vás pravidelně připravuje vzdělávací centrum Seduca. Hlavní sídlo této agentury je Žďár nad Sázavou, ale své kurzy pořádají v různých městech po celé České republice (například v Jeseníku, Brně, Olomouci, Havlíčkově Brodě, Praze nebo Pelhřimově). Kromě výše zmíněných kurzů vzdělávací centrum Seduca nabízí také jazykové kurzy a kurzy první pomoci. Chcete se dozvědět více? Obrátit se můžete na kontaktní osoby. Potřebné kontakty naleznete na internetové adrese www.seduca.cz/kontakt.

Previous ArticleNext Article