Finance

Zprostředkování práce od agentury mi přineslo nové zkušenosti

Dříve jsem měl práci, která mě moc bavila a která mě naplňovala, chodil jsem tam ráda, jen praxe byla velmi specifická a věděl jsem, že ji jinde jen těžko užiji. Velmi mě zklamalo, když u nás na firmě snižovali pozice a mne to zasáhlo. Bohužel tak, že jsem zůstal zcela bez práce a nevěděl jsem, co si počít. Přihlásil jsem se na úřad práce a dlouho docházel, ovšem žádná práce, kterou bych mohl anebo chtěl dělat, mi nabídnuta nebyla.

Vyhledal jsem agenturu na doporučení
Kamarád měl obdobný problém, není to tak dávno. Když jsem ho potkal, říkal, že navštívil personální agenturu a že přes agenturu UNIWORKS, která shání pracovní pozice po celé České republice i v zahraničí pro všechny klienty, měl štěstí a díky profesionálnímu přístupu si našel vše, co potřeboval – tedy bezvadnou práci podle představ. Když jsem uvažoval, co bych rád dělal, lákala mne práce v zahraničí. Člověk si rozšíří obzory a naučí se jazyk a personální agentura České Budějovice tuto možnost také nabízí.

Stačilo si vybrat vhodnou pozici
Dostavil jsem se tedy firmy, která zprostředkování práce nabízí a vyřídil si vše, co bylo potřeba. Nejdříve jsem konzultanta kontaktoval mailem a domluvil si osobní schůzku. Měl jsem již pročtené pozice, které personální agentura nabízí, proto jsem měl konkrétní představu o práci, se kterou se dalo pracovat. Velmi mne zaujala práce v zahraničí Německo. Vždy jsem toužil podívat se za hranice a vyzkoušet si práce v cizí zemi. Jsem svobodný a nic mě v České republice nedrží, proto jsem takovou možnost opravdu uvítal.

Důležité je, abyste dělali, co vás baví

Byl jsem překvapen, jak šlo všechno hladce. Po dohodnutí podmínek jsme společně s konzultantem vyplnili všechny potřebné materiály. Stačilo pouze dodat doklady, které byly třeba, a mohl jsem se těšit na práci v zahraničí. Dalo by se říci, že tak začala moje kariéra a jsem pracovní agentuře vděčný, že vše proběhlo bez problémů a jednoduše. Mohu firmu Uniworks každému doporučit, protože se mnou jednali velice slušně a vše bylo vyřízeno naprosto profesionálně. Volné pracovní pozice najdete na jejich stránkách a stačí si jen vybrat a následně si mailem dohodnout schůzku s pracovníkem personální agentury. Všem přeji, aby měli štěstí jako já a dostali se k práce, která je baví a naplňuje, protože pak získáte nejen zkušenosti, ale máte i klid na duši a pohodový život.

Previous ArticleNext Article