Móda & Krása

Wenger představil hodinky Urban Classic

Firma Wenger představila v listopadu roku 2013 novou modelovou řadu s názvem Wenger Urban Classic. Jde vzhledově o navázání na řadu Commando a například hodinky Wenger Commando Day Date 70160.XL se novým modelům velmi podobají. Oproti řadě Commando jsou ale hodinky Wenger Urban Classic cenově přístupnější.

Tato skutečnost se projevilo pouze na použitém materiálu sklíčka, které je nyní minerální. Hodinky dále disponují ocelovým pouzdrem, strojkem Ronda 515, vojenským časem, datumovkou, luminiscencí na ručičkách i indexech a povedenou korunkou.

Rozměrově se jedná o hodinky střední velikosti kam je řadí průměr pouzdra 41mm (dámská varianta 34mm). Řemínky pak mají šířku 22mm (dámská varianta 17mm).

Hodinky Wenger Urban Classic můžete zakoupit na eshopu HodinkyWenger.cz.

Zdroj článku: http://www.helveti.cz/wenger-predstavil-novinku-urban-classic/

Značka Wenger

Švýcarské armádní nože a stejně tak i švýcarské hodinky – to je značka Wenger, která se může pyšnit svou kvalitou, tradicí a klasickým dovětkem “Swiss made”.

Wenger hodinky jsou vyráběny v širokém spektru modelů. Wenger dělá sportovní hodinky, praktické hodinky, elegantní hodinky až po vysoce propracované verze hodinek, které maximálně vyhovují nejpřísnějším armádním předpisům.

Previous ArticleNext Article