Seznamte se

Výročí svatby – šperkové

0179472m.jpg„Ženo moje drahá, chci říci z nejmilejší, vlastně milovaná…“ spustil jednoho večera na začátku prázdnin trošku zmateně můj muž. Když jste s někým téměř dvacet let, často mu porozumíte beze slov. Ale tentokrát jsem velmi tápala. Byl večer, děti spaly, před námi sklenka červeného a můj muž otevírá notebook.

„Blíží se naše výročí svatby. Ano, nezapomněl jsem. To koukáš viď? hrdě se bije můj svatý Jiří do prsou. „Společně s naší nejstarší dcerou jsme zjistili, že se jedná o výročí skleněné. Zároveň jsme také vyhotovili seznam darů a dárků, ze kterých si můžeš vybrat. Tuhle prezentaci z velké části vytvořila Šárka. Musím říci, že jsem na ni hrdý.“ klade mi Jirka notebook na klín. Přede mnou se rozvine text:

Šperky (nejen) na léto a aktuální trendy
Naše milovaná maminko. Nejdříve bychom ti chtěli všichni popřát k vašemu významnému jubileu. A protože by ti táta rád pořídil něco echt extra, jak říká, tak jsme pro tebe připravili tuto prezentaci různých možností, z nichž si ten veledar můžeš vybrat. Jen si dovoluji upozornit na to, že toto léto se klade velký důraz na výraznější tvary i barvy a velmi trendy je kombinace s vhodnými doplňky.

Varianta 1. Šperky
Jak jistě sama zjistíš, co šperk to skvost. Oči ti budou přecházet. Maminečko zlatá, jsi pro nás krásná i bez šperků, ale tyhle jsou prostě…boží. Takže neváhej a vybírej.

0182363m.jpgVarianta 2. Hodinky
Dámské hodinky jsou dnes nejen užitečnou pomůckou při zvládání stresu, ale zároveň se stávají vhodným doplňkem a  šperkem. A i když ty hodinky, které jsi dostala od babičky k dvacátým narozeninám, jsou opravdu roztomilé, je nejvyšší čas zakoupit nové.

Varianta 3. Bižuterie
Maminečko, tvá šperkovnice je Popelkou mezi šperkovnicemi. A není nezbytné  zruinovat tatínkovu kreditní kartu, aby se její obsah trošičku zaplnil. Takže neváhej a vybírej. Myslím, že se letos táta už konečně opravdu chystá na ten Myslivecký bál.

Maminko, škoda, že nejsem u toho, když si prohlížíš tu nádheru. Už slyším, jak říkáš, že je to pro tebe škoda, že je to drahé a další tvé skromné připomínky. Používáš je pokaždé, když ti chceme udělat radost a koupit ti něco hezkého. Prosím, udělej radost tátovi i nám a tentokrát už si konečně kup něco hezkého. A nejlépe kombinaci všech tří variant. Tátova kapsa to fakt unese. Máme tě moc rádi.
Tvoje dcera Šárka

Ten večer jsem nebyla schopná nic vybrat. Byla jsem dojatá a pyšná na manžela i dceru, jaké krásné překvapení si pro mě připravili. Ale postupně jsem si vybrala a tentokrát opravdu od každého „trochu“. Chtěla jsem udělat radost nejen jim, ale i sobě.
A co vy? Nemáte chuť být o trošku krásnější a udělat si jednou za čas radost?

Previous ArticleNext Article