Výchova dětí

Výbavička pro miminka i rodiče

a
aS narozením miminka nastává v každé rodině změna. Každý uvažuje, jak vybavit dětský pokoj, rozhoduje se pro postýlku nebo kolébku pro miminko, hledá  to nejkrásnější povlečení. Nejlépe je pořídit vše v jednom stylu. Zde existují kompletní sady do postýlky, které obsahují nejen povlečení na polštář a přikrývku s krásnými dětskými motivy, ale i prostěradlo, mantinel, nebesa včetně držáku, zavinovačku, kapsář, volán pod prostěradlo, případně chrániče matrací (ochranné prostěradlo).

podprsenka Vlastně k velké změně v rodině dochází již během těhotenství, kdy se nastávající maminka musí připravit k porodu, vybrat vhodnou a kvalitní kojící podprsenku, těhotenské kalhotky a kalhotky do porodnice, poporodní vložky, vložky do podprsenky. Abychom nastávajícím maminkám usnadnili hledání, nabízíme kompletní balíčky do porodnice, které většinu uvedených potřeb obsahují.

Vybavením dětského pokojíčku vhodným povlečením, postýlkou nebo závěsy vše zdaleka nekončí. Rostoucí miminko potřebuje pro správný vývoj vhodné pomůcky a hračky. Pro nejmenší miminka jsou velmi vhodné interaktivní hrací deky a hrazdičky, chrastítka, kousátka nebo měkké hračky. Rozvoj manuální zručnosti a fantazie starších miminek podpoří vhodně vybrané dřevěné kostky a hračky.

Samostatnou kapitolu tvoří jídelní potřeby od kojeneckých láhví přes dětské příbory, talířky, misky až po tréninkové a klasické hrníčky.

Veškeré kojenecké a dětské zboží můžete pohodlně z tepla vlastního domova pořídit na jednom místě, na stránkách internetového obchodu www.mujEobchod.cz.

kočárekkošíkpostýlka

Previous ArticleNext Article