Vůně domova

Všimli jste si, že váš domov, byt rodičů, kamarádky nebo sestry má svou charakteristickou vůni? Když jsem byla malá holka, pamatuju si, jak jsem se nemohla nabažit bytové vůně u babičky. Celý dům totiž voněl makovými buchtami, které jsem od ní milovala a už nikdy a nikde nejedla lahodnější!

Dnes, kdy už mám svojí rodinu, a s manželem budujeme hnízdečko lásky, dávám přednost jiným vůním, než těm, které mi připomínají šálek voňavé kávy nebo výtečného guláše. Dnes uvítám například svěží nevtíravou citronovou vůni linoucí se po celém bytě.

Internetový obchod Brazilkeratin.cz zaměřující se na vlasové produkty s brazilským keratinem rozšířil svou nabídku produktů i o novinku na trhu – o bytové vůně. Což jsem s nadšením uvítala! Nejenže můžu dopřát kvalitní péči mým vlasům, pleti, ale nyní si zpříjemním i náš domov.

Brazilkeratin.cz nabízí voňavé náplně, které si člověk může přelít do své oblíbené nebo designově zajímavé lahvičky. Do ní se vloží tyčinky z přírodního ratanu, po kterých vonná esence vzlíná a uvolňuje vůni po celém bytě či domě. Intenzitu je možné ovlivňovat počtem vložených tyčinek v roztoku.

Jaké voňavé náplně můžete v eshopu zakoupit?

BLACK DRAKE

Svěží dřevitá vůně s příměsí a citronu navozující příjemnou atmosféru. Ratanové aroma difuzéry se používají pro provonění interiérových prostor. Použití: Naplňte difusér vonnou esencí a vnořte do nádobky ratanová stébla tak, aby olej mohl vzlínat. Intenzitu vůně upravte množstvím tyčinek v esenci. V případě potřeby lze stébla čas od času pootočit pro posílení vůně. Ratanový difusér je schopen uvolňovat vůni po několik měsíců v závislosti na objemu nádobky. Ratanové difuséry, na rozdíl od svíček nebo jiných aromatických olejů, nevyžadují pro svou funkci oheň nebo jiné teplo. Lze je bezpečně používat v kancelářích, ložnicích i místech, kde se pohybují děti.
Složení: Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol          
Obsah: 200 ml

VANILLA RATAN

Mírně kořeněná vůně vanilky navozující atmosféru, pohody, vyrovnanosti. Směs plná zemitých a dřevitých tónů se sametovou vůní vanilky omámí tělo i duši. Ratanové aroma difuzéry se používají pro provonění interiérů. Použití: Naplňte difusér vonnou esencí a vnořte do nádobky ratanová stébla tak, aby olej mohl vzlínat. Intenzitu vůně upravte množstvím tyčinek v esenci. V případě potřeby lze stébla čas od času pootočit pro posílení vůně. Ratanový difusér je schopen uvolňovat vůni po několik měsíců v závislosti na objemu nádobky. Ratanové difuzéry, na rozdíl od svíček nebo jiných aromatických olejů, nevyžadují pro svou funkci oheň nebo jiné teplo. Lze je bezpečně používat v kancelářích, ložnicích i místech, kde se pohybují děti.
Složení: Parfum, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexane Carboxaldehyde        
Obsah: 200 ml

Zkrášlete si interiér vašeho domova lahvičkou vašemu srdci nejbližší a provoňte ho úžasnými esencemi, které vašemu bytu vtisknou ten pravý „punc“ jedinečnosti!

Diskuze je uzavřena.