Co všechno vám může přidat léta?

Jen málokterá žena si chce vědomě přidat léta, ale i přesto se většina z nich dopouští celé řady chyb, které je bohužel dělají starší. Mnohdy se jedná o nepatrné maličkosti, které ale našemu vzhledu hodně uškodí. Chcete-li vědět, jaké chyby vám přidávají léta a dělají vás starší, nežli ve skutečnosti jste.

Přešlapy, které vám mohou přidat léta. A zbytečně!

Drtivá většina žen nese stárnutí nelibě. První vrásky jsou často noční můrou. Bohužel se pomyslný zub času nikomu z nás nevyhne. Je ale zbytečné si přidávat roky, když vlastně vůbec nemusíte.

  • Špatná volba make-upu

    Používat make-up je zažitý standard dnešní doby, bez kterého by se neobešla většina žen či dívek. Jenže mnoho z nich používá jeho špatný odstín, díky čemuž vypadají starší. Odstín make-upu vám musí sedět a musí být svou barvou co možná nejpodobnější vaší přirozené barvě. Příliš světlý nebo naopak příliš tmavý make-up je spíše na škodu, tak na to pozor.

  • Příliš tmavá tvářenka

    Několik let navíc vám může přidat i příliš tmavá tvářenka. I ta je nedílnou součástí make-upu mnoha žen, proto si dejte pozor, jaký odstín si vybíráte. Tmavá nebo i výrazná tvářenka je špatná volba.

  • Zašedlá pleť

    Věděli jste, že pokud delší čas svou pleť nezbavíte odumřelých buněk a šupinek staré kůže, bude na pohled působit zašedle? Proto je potřeba pravidelně provádět peeling tváře za použití jemného peelingu, který vás zbaví zbytečných šupinek, pleť prokrví a promasíruje a dodá jí tak svěží barvu.