Kosmetika

Vlasy jako ze škatulky

Nádhera! Venku konečně svítí sluníčko, člověk odhodil dlouhé kalhoty a mikiny. Můžeme více času trávit venku. Jsem asi trošku marnotratná, ale konečně můžu „ukázat“ vlasy, na kterých si tolik zakládám. Ne že bych chodila celou zimu v turbanu, ale když na mé pěstěné vlasy zasvítí slunce, nádherně se lesknou a upoutají každého…

Takovou krásnou hřívu jsem ale vždy neměla, mé vlasy byly matné a nevypadaly zrovna zdravě. Vše se změnilo, když jsem objevila v internetovém obchodě Brazilkeratin.cz, který je specialistou na vlasovou kosmetiku s brazilským keratinem, novou řadu výrobků – Rose a hibiscus program. Tyto produkty posilují vlasová vlákna, podporují přirozenou barvu vlasů a hydratují vlasovou pokožku.

To jsem se zase zasnila, kamarádka Andrea bude zase na mě v kavárně čekat. Celou cestu pomalu utíkám, to si zase vyslechnu přednášku o nedochvilnosti. Andrea ale překvapí! Sotva usedám ke stolku, hned se mě ptá, co používám na vlasy, že jsou dokonalé.

Taková pochvala mě samozřejmě těší. Říkám ji o svých nových vlasových pomocnících – Rose a hibiscus programu. Ihned začne na mé vlasy zpívat ódy, jak jsou lesklé, zdravé a silné.

Koukám na její hřívu: „Andreo, nezlob se, ale tvé vlasy by potřebovaly dát do pořádku. Jsou slabé a zničené od toho neustálého melírování.“ Kamarádka smutně přikyvuje, dává mi za pravdu a chce poradit, jestli by se v internetovém obchodě Brazilkeratin.cz nenašla vhodná řada přípravků pro její vlasy.

Doporučuji přítelkyni novou řadu – Anti loss program. Tyto produkty s keratinem jsou totiž vhodné především pro slabé vlasy. Obsahují ,,životně" potřebný keratinový hydrolyzát, biotin, ricínový olej a panthenol. Podílí se také na hloubkové regeneraci vlasů, posilují je a zamezují jejich vypadávání. Stimulují přirozený růst vlasů. Jsou vhodné k dennímu použití pro muže i ženy.

Kamarádce zazáří oči, nemůže se dočkat, až začne použít tuto novou řadu přípravků a bude mít krásné a zdravé vlasy jako já.

Previous ArticleNext Article