Bydlení

Vánoční dekorace pro radost

Vánoce nejsou pouze o řetězech, ale můžete si je vylepšit mnoha dalšími světelnými dekoracemi. Chcete, aby na vašem domě svítily rampouchy nebo něco jiného? Čtěte následující článek a nechte si poradit.

Světelné doplňky na stromek

Dříve byla klasika mít na vánočním stromečku světýlka a ještě dřív šlo o svíčky. Dneska je ale doba trochu jinde a vy si na stromeček můžete dopřát opravdu všechno. Vánoční osvětlení je totiž nádherný nástroj, který může i Vám vykouzlit úsměv na rtech.

Jestliže byste rádi zavzpomínali na staré časy a na vánoční stromek umístili svíčky, ale bojíte se kvůli požáru, co vyzkoušet elektrické LED řetěz? Jedná se o bezdrátovou vymoženost, která umocní krásu vašeho stromku. Díky tomu, že jsou svíčky bezdrátové a elektrické, tedy nehrozí požár a zároveň se nemusíte otravovat s kabely a hledat místo u zásuvky. V balení najdete pět krásných svíček na baterie, které jsou součástí.

Kromě svíček lze ale zakoupit i světelné ozdobičky, které jsou jako klasické kulaté ozdoby, akorát svítí. Jedná se o skleněnou kouli, která má v sobě deset malých LED diod, tudíž váš stromeček bude opravdu zářit.

Rampouchy a girlandy

O Vánocích se hodně používají různé řetězy a girlandy. Například přes krbovou římsku nebo na parapet se krásně hodí vánoční girlanda, vypadající jako větev jehličnanu. U nás jí seženete dokonce s osvětlením, a tak vašemu domu či bytu dodá jedinečnou vánoční atmosféru. Další vynikající dekorací jsou světelné rampouchy, které jsou každoročně velice žádaným druhem osvětlení. Svoje svítící rampuchy totiž  můžete umístit například do vchodové pergoly nebo okna, kde opravdu vyniknout. Uvidíte sami, že také vykouzlí úsměv a připraví Vás na Vánoce!

Takové vánoční světelné dekorace se dají sehnat již od nížších stovek korun. V eshopu Renegad.cz je navíc zaručeno, že tyto vánoční dekorace prošli přísnými výrobními kontrolami. Tím pádem jsou bezpčené. Nejedná se tedy o žádné nekvalitní vánoční osvětlení z čínských tržnic. Nemusíte se tedy bát, že by Vaše vánoční světelné dekorace dělaly neplechu. Naopak perfektně vyzdobí Váš dům, prodejnu, garáž, strop, zeď, prostě cokoliv co Vás napadne!

Previous ArticleNext Article