V ložnici musí panovat intimní atmosféra. Jak toho docílit?

Máte pocit, že vám intimní život poněkud ochladnul? Na vině nemusí být jen problémy v práci nebo ve vztahu, ale třeba i úplně obyčejné věci, jako je nevyhovující prostor ložnice, které zrovna nevybízí k intimním hrátkám. Jak to zlepšit, aby se vám v ložnici snadno vytvářel prostor pro něžnosti?

Intimní osvětlení

Do ložnice se nejvíce hodí nepřímé centrální světlo, které za úkol poskytovat kvalitní osvětlení pro pohyb, oblékání apod. Zároveň by ale rozhodně nemělo být zapnuté, pokud si chcete užít příjemný večer s partnerem. Ostré světlo je nepříjemné a pro některé ženy je i vyloženě nežádoucí. Zvolte proto také tlumenou lampu a nebojte se mít připravenou i vonnou svíčku, která atmosféru určitě příjemně oživí.

Klid a nerušená pohoda

Zejména rodiče to dobře znají – je velmi těžké najít si dostatečně dlouhý prostor, kdy vás nebudou rušit děti, telefony, ani nic podobného. Nepříjemné koneckonců může být ale slyšet také sousedy nebo se obávat, že si vašich hrátek povšimnou děti. Proto se vyplatí realizovat odhlučnění, které vás v ložnici těchto starostí zbaví a budete si moc užívat společný čas naplno. Nikdo nechce mít problémy s erekcí jen proto, že vás stresuje, že musíte spěchat nebo být potichu.

Pomocníci po ruce

K dobrému milostnému životu patří i pomocníci. Proč si milování neokořenit? Nemusíte zrovna vykoupit obchod s erotickými pomůckami, ale ve vaší ložnici by se určitě měl skrývat malý šuplík, kde najdete některé pomůcky, které vám pomohou k příjemnému prožitku. Nezapomeňte tuto zásuvku ale pečlivě ochránit před dětmi. Měla by být ideálně na klíč nebo dobře ukrytá.

Pohodlná matrace

Ta je také základem pro kvalitní milostný život. Byť se milování nemusí nutně odehrávat jen v posteli, nejčastěji to tak je. Vybírejte tedy matraci, která je vám příjemná nejen na spaní, ale dává také prostor pro milostné aktivity.

Zdroj obrázku: Evgeny Bakharev / Shutterstock.com