Seznamte se

Účinná pomoc při ekzémech

Chránit pokožku našich rukou je potřeba v domácnosti, v zaměstnání a také při různých zálibách. Ideálním způsobem ochrany pokožky je krém DERMAGUARD, který je zcela netoxický a neobsahuje lanolin, aloe vera, heřmánek nebo jiné běžné alergeny (vyjma parabenů). Jeho velkou předností je, že se hodí také pro kojence!

Preventivní účinky

Krém DERMAGUARD je nejčastěji používán jako tekuté rukavice. Představuje nejen vynikající ochranu rukou při práci, ale zároveň slouží i jako výborná prevence vzniku kontaktních ekzémů. Výhodou je, že může být aplikován jak na ruce, tak i na kteroukoliv část lidského těla.

Ocení jej každá hospodyňka

Ekzém na rukou není samozřejmě nic příjemného. Při běžném provozu v domácnosti se však může lehce stát, že pokožku našich rukou něco podráždí. Ať již při úklidu, vaření nebo utírání prachu. Co s tím, pokud se to stane? Jako skvělé řešení se nabízí právě kvalitní krém DERMAGUARD. Výrazně potlačí vyrážky či ekzémy z macerace pokožky a také ošetří suchou kůži. Navíc díky tomuto přípravku snáze po vaření smyjete z rukou nepříjemné pachy z potravin (cibule, česneku, ryb apod.).

Péče o nemohoucí osoby

Kožní vyrážka může velice znepříjemňovat život i mnohým pacientům. Také v tomto případě výrobek DERMAGUARD přináší velkou úlevu při podobných potížích. Podporuje totiž kůži v přirozeném procesu hojení u proleženin a všech souvisejících problémů s podrážděním kůže. Ochrana pokožky je velice vhodná, má-li pacient například opruzeniny pod prsy nebo v jiných částech těla, kde dochází k záhybům kůže.

Krém, který si u nás můžete snadno online objednat, je skvělým ochráncem vaší pokožky i v řadě jiných případů. Třeba při práci v garáži, dílně, na zahradě nebo v chovatelství. Skvěle ochrání vaši kůži i před působením mrazu, a hodí se také pro osobní použití – pod make up či po holení.

Previous ArticleNext Article