Ukončené otázkové soutěže

Týdenní soutěž o 2 vstupenky na muzikál Rent

V této soutěži hrajeme o 2 vstupenky na kultovní broadwayský muzikál Rent, do Divadla Kalich.

Soutěž ukončena, výhercem je Miroslava Chlumská, gratulujeme!

Divadlokalich.cz

DIVADLO KALICH, jedna z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén, zahájilo svůj každodenní provoz  v samotném centru města 1. listopadu roku 1999.  Historické prostory, ve kterých se nachází, se tak po dlouhých desetiletích přiblížily svému původnímu účelu – kdysi se tu totiž hrálo divadlo. Ze zchátralého bývalého skladiště vyrostl bezbariérový moderní komorní  sál s technickým vybavením na prvotřídní evropské úrovni.

Výhra v soutěži:

2x vstupenka na muzikál Rent
(19.4.2014 od 14:30)

Vstupenky budou připraveny na jméno výherce na pokladně divadla.

Americký přelomový muzikál Rent od Jonathana Larsona přepsal dějiny tohoto žánru. Pro svou hudební kvalitu i sílu výpovědi je často srovnáván s nejslavnějšími tituly newyorské Broadwaye. Kritika ho dokonce označila za „nejlepší původní muzikál od roku 1950“. Autentickým jazykem a moderní rockovou hudbou volně vypráví příběh slavné Pucciniho Bohémy. Její děj přenesl do umělecké čtvrti současného New Yorku, kde žije parta kamarádů, snažících se nepromarnit své životy, které mají jen v dočasném pronájmu.

www.rent-muzikal.com

Soutěžní otázka:

Muzikál Rent volně vypráví příběh slavné Pucciniho opery, které?

1) Bohéma
2) Tosca
3) Madame Butterfly

Odpovědi hledejte na stránkách divadlokalich.cz


Odpovídejte do: 17. 4. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article