Tištené a přesto originální

„Martino, tady máte telefon na fotografa Drnka. Máme s ním dohodu, že nám poskytne fotografie ze své cesty do Afriky, abychom s nimi mohli vyzdobit zasedací místnost. Dohoda je prozatím ústní a taková pouze rámcová. Byl bych ráda, kdybyste s ním dohodla podrobnosti, nechala to sepsat a potom mi smlouvu přineste k podpisu.“, jednoho rána mi mimo jiných úkolů přikázal můj šéf.

„A samozřejmě najdete firmu, která nám fotografie vyvolá a zarámuje. Máme k dispozici velmi kvalitní fotky a chci, aby tomu odpovídala i kvalita vyvolání a zarámování.“, doplňuje šéf. To mám radost. Naposledy jsem fotosběrnu navštěvovala v době, kdy se vyvolával kinofilm. Od té doby mám všechny osobní fotografie v počítači. Kde mám tedy narychlo sehnat kvalitní firmu? Naštěstí jsem si vzpomněla na brášku. Radek v práci musí každou chvíli nechat vyvolávat nějaké fotografie, třeba bude vědět.

„Sestřičko, kdybys alespoň někdy své fotografie převedla do papírové podoby, věděla bys, že http://www.online-fotografie.cz/ je ta nejlepší a nejrychlejší firma.“, vychutnává si mě můj bráška. Nevadí, vrátím mu to jindy. Teď jsem vděčná, že mi dal tip na dobrou firmu a já nestrávím půl dne porovnáváním nabídek na internetu.

Smlouva s panem fotografem bylo sepsána velmi rychle. A já dostala k dispozici CD s fotografiemi. Vybrala jsem jich patnáct nejhezčích a zbývalo jen objednat. Držte palce! Pokaždé, když jsem nucena cokoliv nahrávat do počítače, tak se něco pokazí. A nefunguje to! Čekalo na mě však velmi příjemné překvapní. Žádné stahování programu se nekonalo. Fotografie jsem rovnou nahrála do systému. Oni asi mají více takových šikovných zákazníků jako jsem já. I přes velký objem jsem fotografie nahrála během krátké chvíle. A velkoformátové fotografie ozdobily naši zasedací místnost za pár dnů. A já jsem si šplhla u šéfa, protože se moc vydařily.

Vypadá to, že se v tomto stylu výzdoby shlédl. Slyšela jsem ho, jak se domlouvá s dalším fotografem a bude se zdobit jeho kancelář. Jenže tentokrát už to bude coby dup.

Diskuze je uzavřena.