Tipy na luxusní hodinky pro ženy

Náramkové hodinky mohou být vhodným dárkem pro ženu, pokud vyberete takové, které budou korespondovat s její povahou. Luxusní hodinky pak ocení úplně každá.

Přestože máme správný čas na mobilu, bez nějž neuděláme ani krok, mít hodinky na ruce je stylové, vyjadřuje to určitou úroveň a v neposlední řadě o nositeli něco vypovídají. Jestliže máte na ruce hodinky značky Patek Philippe, Baume & Mercier či Panerai, dáváte najevo, že luxus je u vás prostě doma.

Cartier

Už od roku 1847 je francouzský výrobce luxusních šperků a hodinek ikonou v oboru. Originální zpracování materiálů a zdobení drahými kameny a charakteristický rukopis obdivují miliony zákazníků na celém světě. Pokud hledáte skutečný luxus, jste na správném místě. Co třeba hodinky Tank Anglaise z růžového zlata posázeného diamanty?

Rolex

Rolexky rozhodně nejsou jen mužskou záležitostí, výrobce se snaží upoutat i ženskou klientelu. Švýcarská firma si vše navrhuje a vyrábí sama, už od vyvážených slitin zlata. Kdo už někdy měl na ruce hodinky značky Rolex, jistě potvrdí, že tomu pocitu se nic nevyrovná. Komfort, propracované detaily, nadčasová hodnota, to vše jsou synonyma těchto luxusních hodinek. Kdo by neobdivoval například model Oyster Perpetual Datejust 31 z růžového zlata se 46 brilianty na fazetě a dalšími 262 přímo na ciferníku.

Jaeger-LeCoultre

Od roku 1833 vyrábí švýcarská firma své dokonalé hodinky, zatu dobu získala na 400 patentů a vyrobila kolem 1200 unikátních hodinových strojků. Hodinky této značky zdobily ruce královny Viktorie či Elizabety. Nejmenší mechanický strojek na světě, Calibre 101, se pak vyjímal na ruce jejího veličenstva Elizabety II při korunovaci v roce 1953. Ne nadarmo se jim říká královské hodinky. Skutečným luxusem jsou ikonické hodinky Reverso model One-Cordonnet z růžového zlata.