Tipy na exotickou dovolenou

U nás zima sice pomalu ustupuje, ale kdo by si nepřál ohřát někde na exotických místech, nachytat bronz, ochutnat zajímavé místní speciality a zažít nezapomenutelné chvíle?  Písečné pláže, azurové moře, teplý vánek, slunečné počasí a tolik exotických vůní a chutí, to vše nás na počátku roku láká vyjet někam do tropických krajin. Nechte se námi inspirovat tipy,  kde prožít dokonalou exotickou dovolenou.

Dominikánská republika

Nejkrásnější písečné pláže v celém Karibiku, průzračně azurové moře, tady se sen o tropickém ráji stává skutečností. Vyrazte na nádhernou dovolenou plnou barev a rozmanitých vůní. Ani aktivní cestovatelé se zde nebudou nudit, v nabídce je mnoho vodních sportů, díky nimž se z vaši dovolené stane hodně akční zážitek.

Mauricius

Bělostné pláže, moře plné barevných korálových útesů, které můžete během dovolené zkoumat a užívat si objevování podmořského života plného pestrobarevných ryb a všemožných podmořských krás. Kouzelný sopečný ostrov nabízí mnoho přírodních úkazů, díky nimž na vaši dovolenou jen tak nezapomenete. Určitě prozkoumejte hluboou zeleň pralesů a kouzelné vodopády.

Bali

Pokud patříte k nadšeným obdivovatelům exotické přírody Asie, určitě musíte navštívit ostrov Bali, kde vás kromě příjemného odpočinku čeká i mnoho nezapomenutelných výprav. Vydejte se na útesy nad mořem, či objevujte kouzlo hinduistických chrámů ukrytých v pralese. Po zážitcích v přírodě na vás bude čekat průzračně čisté moře a pláže s jemným pískem, kde budete nasávat energii ze slunce. Bali je místem plné legend a starobylých zvyků, které se tam dochovaly dodnes a vy je můžete zažít na vlastní kůži.

Seychely

Nechte se zlákat panenskou přírodou uprostřed Indického oceánu, kde se vám nabízí oáza klidu, bělostné pláže a úchvatná příroda. Na Seychelách prožijete opravdu luxusní dovolenou, ostrovy lákají svými pohádkovými plážemi a azurovým mořem, ale také exotickou kuchyní plnou specialit, které určitě musíte ochutnat.