Tipy na moderní byty v Praze 8

Městská část Praha 8 je pozoruhodnou lokalitou hlavního města. Nachází se tady nejznámější čtvrti Karlín a Libeň. Zejména Karlín se v posledních letech značně proměnil a stala se z něj velmi dynamická čtvrť typická moderními objekty. I přes tuto skutečnost si ale Karlín dokázal zachovat svou typickou atmosféru. Stejně tak i čtvrť Bohumila Hrabala Libeň láká na atraktivní byty i třeba malebné hospůdky z časů dávno minulých. My se v následujících řádcích zaměříme na některé tipy vztahující se k modernímu nadčasovému bydlení.

Marina Boulevard
Marina Boulevard

Bydlení u vody v rámci projektu Marina Boulevard

Chcete zažít i v Praze atmosféru spojenou s bydlením přímo u vodní hladiny? Pak vsaďte na projekt Marina Boulevard. Ten patří mezi nejzajímavější reality a nemovitosti v Praze k prodeji. O prestiži bydlení právě zde hovoří i mnohá ocenění, jimiž jsou objekty v rámci tohoto projektu ověnčeny. Za zmínku stojí ceny Best of Reality a CIJ Awards. Samozřejmostí je u Marina Bolevardu recepce hlídající objekty 24 hodin denně a také prostorná podzemní parkoviště či maximální občanská vybavenost v okolí.

Bydlení v Troji

Zajímavou volbou je také pražská čtvrť Troja nacházející se také v oblasti Prahy 8. K dispozici je zde aktuálně byt 3+kk v Povltavské ulici. Je součástí moderní rezidence vybavené vyhřívaným bazénem, podzemními garážemi anebo prostornými sklepními kójemi. Součástí bytu je velký obývací pokoj s krbem a také kompletně vybavená kuchyně či klimatizace. V blízkosti objektu se nachází například Trojský zámeček, Botanická zahrada Praha anebo pražská ZOO.

Vyberte si ze spousty možností

Najít třeba v Praze krásné luxusní bydlení nemusí být až tolik složité. Alespoň v případě, že využijete služeb společnosti Homeland.cz. Aktuálně nabízí byty na prodej v Praze 8 v mnoha zajímavých podobách, z nichž si jistě zvolíte bydlení přesně podle vlastních představ.