Tipy na dárky k výročí svatby

Kosmetický balíček k narozeninám, sladká bonboniéra k svátku, něco slušného na sebe k Vánocům – to je klasika, na kterou se s klidným srdcem spoléhá většina z nás. Co ale dárky k výročí svatby? Jaké nápady máme právě pro tuto příležitost? Čím svému protějšku udělat radost? Vymyslet dárek oslavující výročí vašeho sňatku rozhodně není jednoduché. Zatímco některé dvojice tento úkol pojmou každý za sebe a vymyslí tak dárek jeden pro druhého, jiné páry při této příležitosti přemýšlí nad tím, jaký dárek by mohli využít oba. Pro nás byly dárky k výročí svatby inspirací pro vytvoření dnešního článku, ve kterém se zaměříme právě na dárky pro oba partnery. Pakliže hledáte inspiraci, jsou následující řádky určený právě vám.

Tipy na dárky k výročí svatby

Nezáleží na tom, zda oslavujete své první, třetí nebo desáté výročí svatby. Tak či onak je určitě na místě něčím sebe i svou polovičku potěšit a připomenout si tak den, kdy se vaše cesty spojily v jednu jedinou abyste vyslovili závazné ano. Nelámejte si hlavu vymýšlením dárků, protože tohoto úkolu jsme se zhostili za vás. Níže najdete celkem tři tipy na dárky k výročí svatby, kterými se můžete nechat inspirovat.

Společný zážitek

Proč výročí svatby neoslavit něčím, co budete moci zažít společně? Naším prvním tipem jsou proto různé pobyty pro dva například ve wellness nebo romantickém hotelu. Rozhodně se nemusíte vyhýbat ani zážitkům v podobě degustací, bungee jumpingu, jízdy v rychlých autech či jiných adrenalinových zkušeností,  které vás s partnerem ještě více sblíží.

Zajímavé hry

Jestliže s partnerem patříte mezi veselé duše, máte rádi legraci a umíte se zasmát i sami sobě, pak si k výročí svatby darujte nějakou hru. Velice oblíbené jsou peprné deskové hry, jejich součástí jsou ve většině případů erotické úkoly, které oživí váš sexuální život. Kdo se nechce vydat tímto směrem, může vsadit na moderní elektroniku a pořídit si například tenis pro dva, golf nebo bowling – zkrátka hry, které prostřednictvím televize hrajete na herních konzolí.

Vzpomínky černé na bílém

Naším posledním tipem na dárky k výročí svatby, budou společně vytvořené fotky, ze kterých je následně možné poskládat koláž nebo si nechat vyrobit originální fototapetu do interiéru. Focení můžete podstoupit společně s partnerem, což bude mnohem větší zábava.