Ťapka není jenom pes

No není. Tedy je to jméno i pro pejska, ale já mám na mysli ty ťapky s malým „ť“ a z 85% z bavlny. Asi už tušíte o čem je řeč. O dámské ponožce, která je vhodná do nízkých bot a tak noha není bosá a třeba v takzvaných balerínách nejsou vidět. Univerzální velikost usnadní problém s číslováním a barevné provedení v bílé, černé a tělové zaručují široké využití. A nejenom ťapky, ale i dámské, pánské a dětské ponožky má ve své nabídce e-shop a kamenná prodejna Ponozkarna.cz.

Bylo by jednoduché říct, že se tento obchod specializuje pouze na ponožky. S tím souvisí i péče o nohy. Jako je třeba pilník na odstranění odumřelých částí kůže z chodidel, který zanechá tak problémové partie chodidla hladké a jemné. No a po takové invazivní proceduře je třeba kůži na chodidle, na patě, no prostě tam, kde jste pilník použili, zjemnit a ošetřit. I na to Ponožkárna myslí. V nabídce ošetřující kosmetiky je kupříkladu aromatický zimní krém na nohy. No, a na takto ošetřenou nožku si pak rádi navlékneme ponožku.Dětské froté ponožky

V nabídce je jak v kategorii pánské, dámské a dětské výběr z kotníkových ponožek a klasických ponožek. Třeba v kategorii dětských, jsou ponožky s motivy zvířátek a to i ve froté provedení. A pro děti bude zábavné měnit ponožky. Třeba do lesa do bot ponožku s ježečkem. A do školky zase s beruškou. Uvidíte, že se vyhnete ranním bojům a neuslyšíte „ponožky neci“.

Multifunkční šátek

Také začíná sezona outdoorových aktivit. A proto je zde multifunkční šátek, který zastává hned sedm výrobků najednou: šátek, čelenku, čepici, šálu, kuklu, potítko a gumičku do vlasů. Jedná se o univerzální velikost a tak jako u zmíněné ťapky nelze koupit špatně. Podle přiloženého návodu snadno složíte, tak jak potřebujete.

Co závěrem? Snad jen to, že každým nákupem získáváte bonusové body a ty pak měníte za peníze, což znamená slevu. A to je v dnešní finančně napjaté době příjemné.

Chcete-li ušetřit 39,- Kč za poštovné, zastavte se v kamenné prodejně, kterou najdete v Kralupech nad Vltavou.

Diskuze je uzavřena.