Kosmetika

Suché vlasy, co mám dělat?

Když má člověk nějaký problém, snaží hledat ve svém okolí nebo u odborníků radu. Tak tomu je i u nás žen, chceme pro své protějšky vypadat co nejlépe a také se dobře cítit. Proto rady týkající se našeho vzhledu jsou takřka „nad zlato“. V tomto článku se můžete dozvědět, jak na velmi suché vlasy zničené barvením nebo melírem.

V internetovém obchodě Brazilkeratin.cz jsou specialisté, které se na problematiku vlasů přímo zaměřují. A co radí na vlasy, které jsou velmi suché, protože jsou oslabené častým melírováním a barvením?

Své klientce Zuzaně Pechové specialisti z eshopu Brazilkeratin.cz poradili. Ta si stěžovala, že si vlasy musí po každém umytí žehlit. Když tak neučiní má je „jako slámu“. Což samozřejmě každou ženu velmi trápí a hledá nápravu.

A jak zní rada Renáty Kubicové z Brazilkeratin.cz? Pro tento typ vlasů je nejlepší navštívit proškolený kadeřnický salón a nechat si profesionálně zapracovat brazilský keratin. Na domácí péči bych poté doporučila používat jakékoli hydratační přípravky a na konečky vlasů olej, například Hair Oil. Na našem webu je k dostání i ve velikosti 25 ml. Vejde se tak do každé kabelky, a proto je možné ho použít kdykoliv dle potřeby po celý den. Tento olej je vhodný i po žehlení vlasů, protože většinou vysokou teplotou žehliček jsou vlasy vysušené až přesušené.

Vhodné je po mytí vlasů šampónem a před žehlením použít masku na regeneraci vlasů. Stále více oblíbenou se stává maska s Arganovým olejem, která vlasy nejen regeneruje, ale zároveň vyživuje a posiluje. Díky aktivním látkám, které obsahuje (arganový olej, hydrolyzed keratin, panthenol) jsou vlasy více hebké, lesklé a to již po prvním použití.

Máte také nějaký problém s vlasy, který vás trápí? Není nic jednoduššího, než napsat vlasovém specialistovi (renata.kubicova@brazilkeratin.cz) a mít opět krásné a zdravé vlasy.

Previous ArticleNext Article