Co se jinam nevešlo

Spolupráce s Meredit.cz

Zveme Vás ke spolupráci na rozvoji magazínu Meredit.cz.

Milé čtenářky a čtenáři,

magazín Meredit.cz původně vznikl pro ženy. Nicméně se postupně ukázalo, že zvolená témata oslovují nejenom je. A my jsme tomu samozřejmě rádi, protože svět a místa, kde žijeme, ovlivňujeme všichni a navzájem (muži i ženy, lidé s různým vzděláním a zemí původu, rozličnými tradicemi…) se můžeme daleko lépe rozvíjet a obohacovat. Magazín má především informovat, vzdělávat a také inspirovat. A my bychom Vás rádi přizvali ke spolupráci na tom, aby magazín Meredit.cz právě takovým byl.

Aktuální nabídka:

Rozšiřujeme tým o obchodní profese. Jde o prodej reklamy na magazínech v mediální skupině Virtualdreams.cz, práci vykonávanou z domova pomocí telefonu a emailů. Finanční ohodnocení – provize z uzavřených zakázek. Práce na Dohodu o provedení práce nebo na ŽL.

V případě zájmu o více informací a spolupráci posílejte své životopisy na email: info(zavináč)virtualdreams.cz. Na emaily bez životopisu nebudeme reflektovat.

Jak můžete přispět k dalšímu rozvoji Vy sami?

– Posílejte nám své náměty na články, připomínky a návrhy na další možnosti využití magazínu.
– Jste odborníkem ve své profesi? Setkáváte se se zajímavými lidmi? Žijete v cizí zemi? Nebo si prostě myslíte, že máte co říci? Posílejte do redakce své články (nezapomeňte vždy připsat jméno). Zajímavé a kvalitní velice rádi zveřejníme.

{xtypo_quote_right}Magazín Meredit.cz původně vznikl pro ženy. Nicméně se postupně ukázalo, že zvolená témata oslovují nejenom je.{/xtypo_quote_right}

– Připojte se do týmu editorek a korektorek článků.

– Komentujte články, diskutujte, soutěžte, bavte se…
– Pomozte nám plnit databáze, které běží nebo jsou v přípravě (více se dozvíte od redakce).
– Pošlete zajímavý článek či informaci o soutěži i vašim přátelům a známým.
– Připojte textový odkaz, ikonku nebo banner Meredit.cz na Vaše vlastní stránky.
A spoustu dalšího…

Nenabízíme finanční ohodnocení, ale zato užitečné zkušenosti, případně CD, DVD, a knihy na recenze, lístky či novinářské akreditace na akce.

Zaujala Vás nabídka spolupráce?

Pište nám na e-mail redakce(zavináč)meredit.cz.

Uveďte prosím vždy něco o sobě, věk, jméno, místo bydliště a Vaše zájmy, případně vzdělání a hlavně v čem si myslíte, že byste chtěli a mohli pomoci. Tyto informace považujeme za naprosto důvěrné a budou sloužit jen pro orientační seznámení se s Vámi. Většina z Vás víte, že jsme postupně spustili více magazínů a na všech je možné se zapojit. Možností zapojení se je bezpočet, a proto nám informace o Vás mohou pomoci nabídnout Vám to nejzajímavější využití Vašeho času a schopností.

Velice se těšíme na spolupráci s Vámi.

 

Na vložení do vašich stránek

Previous ArticleNext Article