Soutěž s chatem Nitrozpyt 13

Ve třináctém kole soutěže Nitrozpyt si zahrajeme o oblíbená Céčka. Toto kolo poběží do čtvrtku 23.9., kdy vylosujeme výherce a spustíme další kolo. Soutěž je i pro nováčky, nebojte se zapojit. Abyste mohli do chatu psát, je třeba se přihlásit. Takže kdo má rád krátké, chytré a veselé soutěže s přáteli, hurááá na to…Soutěž ukončena

Pravidla soutěže:

Soutěž se řídí obecnými pravidly, účastí v soutěži dáváte najevo, že s nimi souhlasíte. V soutěži můžete hádat po celou dobu, pokaždé, když uhodnete, budete zařazeni do slosování. Abyste mohli psát do chatu, musíte být zaregistrovaní a přihlášení na Meredit.cz. Soutěž poběží do data uvedeného v úvodu.

Princip soutěže:

Během týdne v různém čase, v různých dnech a někdy několikrát za den se v chatu objeví zpráva od moderátora soutěže, že zrovna žouželí, nebo myslí na něco… Vaším úkolem je v chatu klást otázky a dopídit se, na co moderátor myslí. Otázky musíte klást takovou formou, aby moderátor mohl odpovídat pouze ano, ne, nevím.

Každý, kdo během týdne uhodne jako první, bude zapsán sem do soutěže a ze všech jmen budeme vždy na konci soutěže losovat a vylosovaný získá výhru.

Chat najdete v pravém sloupci úplně dole, má název Chatík a mimo soutěž ho můžete používat na běžnou komunikaci. Je tam červené nebo zelené tlačítko – zelená znamená, že máte zapnutý zvuk a uslyšíte, když někdo pošle zprávu.

Pokud moderátor napíše Žouželím…, znamená to, že myslí na nějakou činnost. Pokud napíše Myslím na… apod., tak myslí na nějakou věc, zvíře, rostlinu, či člověka.
Přeji hodně legrace a zábavy:)

Moderátorky: Eva Králová, rencha, anulka13

Tento týden hrajeme o:

Céčka 100ks


Výhercem je soutezivka, gratulujeme!


O výhru losujeme z:
1-soutezivka, 2-tetina, 3-Seboosis, 4-kanerka, 5-soutezivka, 6-soutezivka, 7-kanerka, 8-soutezivka, 9-Cárka, 10-Seboosis, 11-soutezivka, 12-soutezivka, 13-soutezivka, 14-kanerka, 15-soutezivka, 16-kanerka, 17-magda2, 18-tetina,  19-magda2, 20-Seboosis,21-Kubeska, 22-JJDDina, 23-kanerka, 24-soutezivka, 25-kanerka 

Uhodli jste:
lékarna, kolovrat, klika, kostel, kontrabas, maliny, slon, omalovánka, klobouk, rybaření, barman, křen, polekat někoho, aviváž, céčka, vyrábět draka, páv, opona, Kinder suprise, houpat se, lípa, medvídek Pú, loutka, višeň, netopýr,

Diskuze je uzavřena.