Soutěž o tričko a CD k filmu TACHO

Fanoušci Daniela Landy už jistě zaznamenali premiéru filmu TACHO. Film je z prostředí rallye, automobilového závodu, kterého se Daniel Landa účastní i v reálném životě. Film slibuje zajímavou, akční podívanou a podle diskusí na internetu se máte na co těšit. Zvlášť, pokud máte rádi automobily a dnes už se dá říci, že i legendárního a typického Landu, jeho muziku a styl. 

Výhru získává: Pavlína Burdová, gratulujeme!

Distribuční společnost SPI International Czech Republic uvádí film Miriam Landy s Danielem Landou a Olgou Lounovou:


v

kinech od 2. 12. 2010.

{youtube}-XLudFga2U8{/youtube}

TACHO je černá komedie Mirjam Landy o úspěšném automobilovém závodníkovi a jeho životním závodu. Bez rallye si Alex nedovede svůj život představit a podřizuje jí vše. Po havárii, při níž se těžce zraní jeho spolujezdec, shání Alexův manažer zoufale náhradníka, protože termín nejdůležitějšího závodu sezóny se neúprosně blíží. Alex chce jet rallye za každou cenu, i přes výslovný zákaz svého lékaře. Závodí už patnáct let, ale nejvyšší stupínek mu vždycky o vlásek unikl. Po osudovém setkání s dívkou se překvapivě rozhodne, že životní závod s ním pojede jako spolujezdec právě ona, zcela nezkušená, ale k vítězství odhodlaná Lucie. Největší Alexův soupeř, Němec Weber, se už vidí jako vítěz. O vítězství sní i slovenský dobrodruh Jožo se svým novým spolujezdcem Julem, kterého zachránil ze spárů mafie. Angličtí závodníci Charlie a Dave také pilně trénují, ovšem na něco úplně jiného než na rallye… Bude mít dramatický závod vůbec vítěze? Vždyť život je přece o každém okamžiku…

oddelovac_meredit.png

Výhra v soutěži:


Tričko k novému českému filmu Tacho a CD Daniela Landy Best OfCD

oddelovac_meredit.png

Soutěžní otázka:

Kdo je kameramanem filmu?

Odpovědi hledejte na stránkách Spi-film.cz.

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování.
Odpovídejte nejpozději do  22.12. 2010.

Správná odpověď: Kamera: Tomáš Kobolka

Diskuze je uzavřena.