Soutěž o saunový medový krém

Jste milovníci saunování? Pokud ano, můžete mít z něho větší požitek, když použijete saunový medový krém MELLIS s peelingovým účinkem, o který si můžete zahrát v naší nové soutěži.  Výhru do soutěže věnoval eshop Dyntar.cz zaměřující se na produkty z oblasti saunování.

Soutěže byla ukončená. Výherkyní se stala Jitka Pavlačková, gratulujeme!

Dyntar.cz

Společnost Dyntar, s.r.o. je ryze česká společnost, která svým zákazníkům již přes 22 let nabízí sauny a infrasauny pro domácí i veřejné využití, saunový nábytek do odpočíváren, doplňky do sauny, parní lázní a vířivé bazény. Jsou schopni zabezpečit komplexní provoz wellness center. Firmou vyrobená sauna nebo infrasauna je vždy originál. Díky jedinečné výrobní technologii, vynikající kvalitě používaných materiálů a profesionalitě všech jejich zaměstnanců patří mezi přední výrobce saunových kabin v Evropě. Výroba saun probíhá ve vlastním moderním závodě, který máte možnost navštívit a shlédnout tak výrobu právě Vaší nové sauny či infrasauny.

oddelovac_meredit.png

Výhra v soutěži:

Saunový medový krém MELLIS s peelingovým účinkem

Medový saunový krém s peelingovým účinkem. Balení 150 g.

Uvolňuje a pročišťuje

Vyživuje a ošetřuje pokožku přirozeným způsobem a zachovává její vláčnost. Med a propolisový extrakt pomáhají při ošetření podrážděné pokožky a mají čistící a antiseptické účinky. Použití: V teple saunové lázně lehce vmasírovat do pokožky a nechat působit. Účinek může být zvýšen lehkou masáží tak, že díky obsaženým jemně mletým semínkům morušek je docíleno mírného peelingového efektu. Po opláchnutí je pokožka sametově hebká. Krém může být použit také k ošetření ztuhlého svalstva a ztvrdlé pokožky.

Finské produkty značky Mellis jsou vyráběny bez použití:
○ ethoxylovaných, PEG-obsahujících látek,
○ petrochemických surovin jako parafínového oleje nebo jiných
minerálních olejů
○ parabenů nebo jiných neakceptovatelných konzervantů
○ sulfátů, syntetických barviv nebo vůní
Arktické složky a vývoj produktů jsou v souladu se zásadami a principy kontrolovaných kritérií pro přírodní kosmetiku.
Žádný z těchto produktů není testován na zvířatech.

oddelovac_meredit.png

Soutěžní otázka:

Z jakého materiálu je vyrobený Stůl BNZ-150BR? z umělého ratanu a hliníkového rámu

Odpovědi hledejte na stránkách Dyntar.cz.

Odpovídejte do:  4 . 6. 2013

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Formulář:

Diskuze je uzavřena.