Soutěž o prsten Gatto

Šperky SBS Trade – to jsou luxusní, ručně vyráběné šperky z České republiky. Jedná se o jablonecké výrobky splňující veškeré hygienické a zdravotní normy EU. Pokud i Vy chcete získat některý ze šperků, pojďte si zasoutěžit! Soutěž ukončena.

Šperky SBS Trade
sbs.jpg
SBS TRADE jewellery collection – luxusní, ručně vyráběné šperky z České republiky.

Patentovaná technologie pokování výrobků metodou SUBAGE či SILVERTOP je unikátní svou životností a jedinečným vzhledem. Všechny výrobky mají dvouletou záruční lhůtu a jsou opatřeny puncem – registovanou značkou SBS TRADE.

Šperky jsou určené pro běžné nošení i k výjimečným příležitostem. Odolávají běžnému otěru, styku s vodou /také mořskou/, i lidskému potu. Jsou zlaceny 18-ti karátovým zlatem, bez obsahu niklu – jsou antialergické.
Hledáte-li dárek, nebo si jen chcete udělat radost, nahlédněte do široké nabídky prstenů, náramků, náhrdelníků, řetízků, náušnic, kravatových spon a také překrásných doplňků z chirurgické oceli a hematitu.

naramek.jpg privesek.jpg naramek2.jpgprstynek2.jpg nausnice.jpg prstynek.jpg

oddelovac_meredit.png

Výhra v soutěži:

Prsten Gatto

 
Výhru získává: Claudia Řípová, gratulujeme!

oddelovac_meredit.png

Soutěžní otázky:

1) Co znamená zkratka Ag u šperků?
2) Co dělá s intuicí kámen Tyrkys?
3) Odolávají šperky běžnému otěru?

Odpovědi na soutěžní otázky hledejte na stránkách sperky-sbs.cz

 
Správné odpovědi
Ag – stříbrná barva pokovení / zesiluje ji / ano
 
Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování.
Odpovídejte nejpozději do  2. 11. 2010.

Diskuze je uzavřena.