Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o poukaz Drbání

V této soutěži můžete získat poukaz na Drbání v luxusním masážním salónu. Masáž do soutěže věnovala společnost Esennce.cz zaměřující na zážitky různého "ražení". 

Soutěž byla ukončená. Výherkyní se stala Petra Severinova, gratulujeme!

Esennce.cz

173_hummer-jizda-11.jpg34_let-balonem-start-28.jpg

„Esenncí života jsou zážitky. Ty dělají život tím, čím má být“

Vítejte ve světě zážitků. Naše společnost ESENNCE.CZ se již pět let věnuje tomu, aby se sny stávaly skutečností, abychom životy naplňovali skutečnými zážitky.

Jsme tým profesionálů, kteří se již pět let věnují realizaci Vašich představ. Našimi zásadami jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup. Maximální péči věnujeme jak výběru zážitků, tak péči o naše zákazníky.

Již čtyřikrát za sebou jsme se stali vítězem nejprestižnějí soutěže českého internetu Shop Roku. Jsme držiteli titulu Shop Roku 2009, 2010, 2011 a 2012 v kategorii "Dárky a zážitky".

Zážitková agentura ESENNCE, s.r.o. je stabilní společnost a patří mezi přední a nejstarší firmy v tomto oboru. Je aktivním členem Asociace provozovatelů elektronické komerce (APEK), držitelem certifikátu "Ověřeno zákazníky", již od roku 2009 jsme držiteli certifikátu APEK Certifikovaný obchod (jako vůbec první zážitková agentura) a již od roku 2010 držiteli certifikátu Garance nákupu.

Na našich stránkách naleznete širokou nabídku zážitků, které můžete sami vyzkoušet nebo je darovat jako dárek svým blízkým. Kdo by nechtěl vzlétnout k oblakům, řídit silné auto nebo zažít něco neobyčejného. Pokud se rozhodnete darovat zážitek, budete originální. Oslavenec získá možnost na vlastní kůži prožít vybraný zážitek a vzpomínky na tento den mu zůstanou velmi dlouho.

Pokud si nebudete moci vybrat z naší nabídky nebo budete mít jiné přání, obraťte se na naše specialisty na zákaznické lince. Rádi Vám poradí a pomohou najít řešení.

Pevně věříme, že budete s našimi službami spokojeni a že naše dárky udělají obdarovaným velkou radost.

425_tandemovy-seskok-olomouc.jpg268_pict_pokoje_02.jpg

oddelovac_meredit.png

Výhra v soutěži:

Poukaz na drbání

Drbání zad (backscratch) je unikátní „zážitek“ pro všechny lenochy a požitkáře. Zažijete chvíle absolutní mentální úlevy…
Vyzkoušejte to, co si dosud mohl dopřát leda „hloupý Honza“ v pohádce. Každý z nás by si měl denně dopřát alespoň jeden příjemný zážitek…

Zážitek Drbání obsahuje:
Backscratch (drbání zad) v luxusním masážním salónu.

Trvání: 15 minut.

Lokalita: Praha.
oddelovac_meredit.png

Soutěžní otázka:

V jaké lokalitě probíhá zážitek Podzemní dobrodružství?


Jihomoravský kraj

Odpovědi hledejte na stránkách esennce.cz.


Odpovídejte do:   6. 7. 2013

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Formulář:
Previous ArticleNext Article