Soutěž o Manufaktura – Dárkový balíček víno

Osvěžující, regenerační, hydratační a relaxační – taková je výhra naší soutěže o Manufaktura – Dárkový balíček víno s eshopem prirozenekrasna.cz. Eshop je výjimečný především tím, že se o něj a tudíž i o klienty starají lidé profesionálně v kosmetice působící. Výrobky mají vyzkoušené a specializují se na přírodní produkty, šetrné k nám i  přírodě. 

Prirozenekrasna.cz

Celý tým internetového obchodu PřirozeněKrásná.cz pracuje již delší dobu v oblasti  kosmetiky. Hledají pro nás přírodní produkty, které působí na tělo a pokožku přirozenými látkami – látkami, které nejsou tělu cizí a zároveň je výroba těchto produktů ekologická a nepoškozuje planetu na úkor našich dětí. Zároveň se snaží s kvalitou přinášet i estetiku. Pečujeme o sebe nejen produkty, ale i příjemnými vjemy. Například koupel je daleko  efektivnější, pokud příjemně voní a jste obklopeni mýdly a kosmetikou krásných barev i tvarů. Mýdlo nemusí být jenom bílá kostka, ale třeba žlutá květina.

V eshopu najdete kvalitní přírodní kosmetiku značek  Saloos, Manufaktura, Boemi a nově i  Bomb Cosmetics. Kromě kosmetiky zde najdete i aromalampy, svíčky a dekorativní prvky.  

     
     

oddelovac_meredit.png

Výhra v soutěži:

Manufaktura – Dárkový balíček víno

Dárkový balíček víno obsahuje:

Osvěžující sprchový gel s vínem a obilnými výtažky – Osvěžující, lehce pěnivý vinný sprchový gel, jehož základem je hydratační kokosový olej, zanechává pokožku hedvábně jemnou, čistou a zářící.
Díky obsahu vína bohatého na přírodní antioxidanty a ovocné kyseliny ji zanechává hladkou a pružnou. Výtažek z pšenice pokožku zvláční a hydratuje. Vinný sprchový gel je k pokožce velmi šetrný, napomáhá její regeneraci, a je proto vhodný pro každodenní použití. Sprchování navíc zpříjemní svěží vinná vůně s ovocnými tóny.
Obsah: 265ml

Regenerační šampon s vínem, panthenolem a obilným výtažkem – Jemný vlasový šampon pro zdravé a zářivé vlasy obsahuje víno, výtažek z obilných klíčků a panthenol. Víno má díky obsahu ovocných kyselin regenerační a hydratační účinky, panthenol má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů a zvyšuje jejich lesk. Výtažek z obilných klíčků dodává vlasům pružnost a ochranu. Vinný vlasový šampon je ideální k péči o normální až suché vlasy. Se svěží vinnou vůní s ovocnými tóny.
Obsah: 265ml

Masážní drbátko na hlavu – je schopno zaplavit celý Váš organismus slastnými pocity srovnatelnými s orgastickými prožitky. Je to jednoduchá geniální pomůcka, díky které můžete zažít hlubokou relaxaci a obnovit v těle vlastní zdroje pozitivní energie.
Masážní drbátko, jehož koncept pochází od australských domorodců, je primárně určeno k masáži hlavy, čímž dochází k prokrvení všech nervových zakončení. Během několika minut masáže získáte nečekaný a velice slastný pocit.
Z pár minut drbání se může stát příjemný každodenní rituál pro všechny členy rodiny. Jedná se o originální a velice žádaný i zajímavý dárek pro rodinu a přátele.

oddelovac_meredit.png

Soutěžní otázka:

Jakou sůl obsahují oba výrobky v Manufaktura – Dárkový balíček modrý?

Odpověď hledejte na stránkách prirozenekrasna.cz

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování.
Odpovídejte nejpozději do  25. 11. 2010.

Správná odpověď: vřídelní sůl

Výherkyní se stala: Radka Mikulková, gratulujeme!

Diskuze je uzavřena.