Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o Keratin Sleek Protector – sérum pod žehličku

V této soutěži hrajeme o Keratin Sleek Protector – sérum pod žehličku. Uhlazující stylingový přípravek s keravisem poskytuje vlasům ochranu proti intenzivnímu teplu. Výhru do soutěže věnoval e-shop brazilkeratin.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Veronika Pudilová, gratulujeme!

BrazilKeratin.czJako specialisté na výrobu kosmetických produktů Vám rádi poradíme. Trápíte se s nezdravě vypadajícími vlasy, zničenými po opakovaném melírování či barvení nebo rádi pečujete o svou hřívu? Pak jste na správném místě! Společnost BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. si vám dovoluje nabídnout dostatečně širokou škálu keratinové péče, která je vhodná pro všechny typy vlasů pro profesionální i domácí použití.

Produkty BK BEAUTY KERATIN® s.r.o. obsahují o mnoho vyšší koncentraci speciálně upraveného keratinu, než standartní vlasové přípravky.

I pro velmi poškozené vlasy bez lesku máme řešení v podobě intenzivní keratinové léčby známé jako BRAZILSKÝ KERATIN.
Brazilský keratin uhladí poškozené, porézní, nepoddajném a vlnité vlasy až na několik měsíců. S brazilským keratinem nejen lehko vytvarujete účes do požadovaného tvaru, ale docílíte i extrémní regenerace.

Kompletní nabídku keratinových regeneračních produktů najdete v našem e-shopu brazilkeratin.cz.

Výhra v soutěži:

KERATIN SLEEK PROTECTOR – thermo styling

Uhlazující stylingový přípravek s keravisem poskytuje vlasům ochranu proti intenzivnímu teplu. Usnadňuje jejich rozčesávání  a uhlazuje povrch vlasového vlákna. Díky vyživujícím vlastnostem obnovuje přirozenou rovnováhu vlasů, zanechává vlasy jemné a hedvábné na dotek.

Spray chrání vlasy před poškozením žehličkou a proti vlhkosti.

Soutěžní otázka:

Kolik stojí Brazil Keratin Clarifying shampoo 500ml?
Správná odpověď: 410,-Kč
Odpovědi hledejte na stránkách brazilkeratin.cz.

Odpovídejte do: 10. 10. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article