Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o dentální pamlsky pro psy

V této soutěži hrajeme o balíček pamlsků Pedigree pro psy. Výhru do soutěže věnoval pedigree.cz.

Soutěž ukončena, výherci jsou Jaroslav H. a Magda B., gratulujeme!

Pedigree.cz

logo_pedigree.jpg

Na českém trhu působí značka Pedigree® od roku 1992. V současné době můžete v obchodech najít více než 50 položek, které uspokojí i toho nejnáročnějšího psího spotřebitele. Již od svého vstupu na český trh nabízí značka Pedigree® široké portfolio granulí, konzerv a pochoutek, které bylo v roce 2005 doplněno o již zmiňované kapsičky. Za posledních 15 let se český trh zařadil mezi lídry v rámci středoevropského regionu a pomáhá určovat další směr této kategorie. Je to díky přízni Vás, spotřebitelů, a za to vám náleží naše poděkování.

Výhra v soutěži:

Dentální pamlsky pro psy Pedigree Denta Stix
+ balíček s pamlsky pro psy Pedigree

Pedigree Denta Stix je chutná a zdravá odměna pro vaše psí mazlíčky. Žvýkání dentálního pamlsku Pedigree Denta Stix totiž může odstranit až 80 % zubního plaku, a díky tomu zároveň účinně předcházet tvorbě zubního kamene. Pokud pes pravidelně a dlouhodobě žvýká dentální pamlsky, dochází k mechanickému otírání plaku z povrchu zubu, které má podobný efekt jako čištění zubů kartáčkem. Pedigree Denta Stix je k dostání ve třech různých velikostech (pro malá, střední a velká plemena), je nízkokalorický, obsahuje méně než 3 % tuku a neobsahuje žádná umělá barviva ani příchutě.

Budou vylosováni 2 výherci.

Soutěžní otázka:

Zárukou kvality produktů Pedigree je jedno z nejvýznamnějších výzkumných veterinárních center – které?

a) Waltham
b) Petham
c) Petfood Research Center

Odpovědi hledejte na stránkách www.pedigree.cz.

Odpovídejte do: 7. 8. 2015

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article