Soutěž o dámské dlouhé legíny

V této třítýdenní soutěži hrajeme o dámské dlouhé legíny Lisa v hodnotě 960Kč. Stačí zodpovědět na jednoduchou otázku a čekat, zda se na Vás při losování usměje štěstí.

Soutěž ukončena, výhercem je Lubica P., gratulujeme!

Dragonfly

Oblečení Dragonfly vyrábíme z kvalitního materiálu (80% micro-polyamid, 20% Lycra). Vrchní strana oblečků je dokonale hladká. Vnitřní strana oblečků má česanou úpravu s velmi jemnými mikrochloupky pro dokonalý komfort a jemnost k pokožce. Pro lepší představu můžete tyto mikrochloupky přirovnat k jemným chloupkům, které jsou na povrchu broskví (ovoce). Materiál je tenký, ale přitom naprosto neprůhledný a zároveň velice pevný. Dokonale elastický a zároveň přiléhavý, kdy vás však během cvičení nijak neomezuje v pohybu, ale zároveň nikde neodstává. Nestudí na těle, i když se během cvičení propotí a velice rychle schne. Jednoduše řečeno, oblečky Dragonfly jsou tak pohodlné, jako byste na sobě měli druhou kůži.

lisa_leggings_dfly.jpg 

Výhra v soutěži:

Dámské legíny Lisa v hodnotě 960 Kč

Zdá se, že legíny jsou budoucnost dámského oblečení, proto jsme pro vás vytvořili dlouhé legíny Lisa. Tyto neskutečně pohodlné legíny nejsou určené pouze pro fitness aktivity, ale jsou vhodné také pro každodenní nošení. Stejně jako naše ostatní legíny, nemají ani Lisa žádnou gumu v pase a proto se nikde nezařezávají.

Materiál: 80% – polyamid, 20% – elastan

Soutěžní otázka:

Kolik stojí a jaký kód zboží mají pánské sportovní boxerky Mike?
790 Kč, 8004041
Odpovědi hledejte na stránkách www.dragonflybrand.com.

Odpovídejte do:  3. 8. 2015

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Diskuze je uzavřena.