Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o bavlněné trenkoslipy

V této soutěži můžete vyhrát pánské trenkoslipy Darka, žluté s divočákem. Výhru do soutěže věnoval eshop spodni-pradlo-darka.cz, který se specializuje na prodej prádla se zaměřením na české výrobce. 

Soutěž ukončena, výhercem je Zdeněk Michálek, gratulujeme!

spodni-pradlo-darka.cz

OD ROKU 2000 JSME PRODEJCI PRÁDLA SE ZAMĚŘENÍM NA ČESKÉ VÝROBCE, např. PLEAS, TRIOLA, ANDRIE, LAMIDO, BODY WEAR, RUKO… V Litoměřicích máme kamennou prodejnu, kde je možný osobní odběr zboží nabízeného v e-shopu. Od roku 2011 jsme také výrobci spodního a nočního prádla Darka. Prádlo pod značkou Darka vyrábíme ve spolupráci s českými výrobci v České republice.

Výhra v soutěži:

Pánské trenkoslipy Darka Divočák žluté

Pánské trenkoslipy značky Darka ve žluté barvě. Trenky mají klasický střih, rozparky po stranách a dva knoflíčky na předním díle. Na levé nohavici je obrázek divočáka a nápis "…to bude divočina".

Kvalitní česká výroba.

Materiálové složení: 100% Bavlna
Výrobce:
Darka   –  Prádlo vyrobené pod značkou Darka je vyráběno v České republice předními českými výrobci, se kterými spolupracujeme. Zboží pod značkou Darka je vyráběno přímo pro náš e-shop a kamennou prodejnu. Toto zboží je vyráběno v menších sériích, aby byla zaručena originalita zboží a větší výběr motivů. 

Soutěžní otázka:

V jakých velikostech můžete zakoupit dámskou noční košili Katie – černá, větší velikost?
Správná odpověď: 3XL, 4XL
Odpovědi hledejte na stránkách spodni-pradlo-darka.cz.

Odpovídejte do:  21. 4. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article