Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o bavlněné pánské trenkoslipy

V této soutěži můžete vyhrát pánské trenkoslipy Darka, žluté s divočákem. Výhru do soutěže věnoval eshop spodni-pradlo-darka.cz, který se specializuje na prodej prádla se zaměřením na české výrobce. 

Soutěž ukončena, výhercem je Hana Jedličková, gratulujeme!

Spodní prádlo Darka.cz

OD ROKU 2000 JSME PRODEJCI PRÁDLA SE ZAMĚŘENÍM NA ČESKÉ VÝROBCE, např. PLEAS, TRIOLA, ANDRIE, LAMIDO, BODY WEAR, RUKO… V Litoměřicích máme kamennou prodejnu, kde je možný osobní odběr zboží nabízeného v e-shopu. Od roku 2011 jsme také výrobci spodního a nočního prádla Darka. Prádlo pod značkou Darka vyrábíme ve spolupráci s českými výrobci v České republice.

Výhra v soutěži:

Pánské trenkoslipy Darka Divočák žluté

(vel. L)

Pánské trenkoslipy značky Darka ve žluté barvě. Trenky mají klasický střih, rozparky po stranách a dva knoflíčky na předním díle. Na levé nohavici je obrázek divočáka a nápis "…to bude divočina".

Kvalitní česká výroba.

Materiálové složení: 100% Bavlna
Výrobce:
Darka   –  Prádlo vyrobené pod značkou Darka je vyráběno v České republice předními českými výrobci, se kterými spolupracujeme. Zboží pod značkou Darka je vyráběno přímo pro náš e-shop a kamennou prodejnu. Toto zboží je vyráběno v menších sériích, aby byla zaručena originalita zboží a větší výběr motivů. 

Soutěžní otázka:

Z jakého materiálu je pánský overal na spaní s čepičkou, krátký,Darka P50, pruhy, červený?
Správná odpověď: 100% Bavlna
Odpovědi hledejte na stránkách spodni-pradlo-darka.cz.

Odpovídejte do:  30. 10. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article