Soutěž o balíčky kosmetiky a vstupenky na veletrh

Ve spolupráci s veletrhem WORLD OF BEAUTY & SPA vám přinášíme soutěž o 3 balíčky s kosmetikou z růží a vstupenky na tento veletrh, který se bude konat 4. a 5. září 2015 v Praze – Leťnanech.

Soutěž ukončena, výherci jsou:
1. místo: Kateřina S.
2. místo: Marie F.
3. místo: Ladislav K.
Všem gratulujeme!

Jubilejní 20. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2015

Stejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků ani Vy si nenechte ujít příležitost zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA.

V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s  relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvnice veletrhu WBS s platnou vstupenkou vstup zdarma. Budou to: veletrh dekorací FOR DEKOR, veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany.

Více na www.WorldOfBeauty.cz i na fb www.facebook.com/kosmetickyveletrh

____________________________________________________

Výhra v soutěži:

1. místo: Růžová voda, mýdlo + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

2. místo: Pleťová voda, lak na nehty, mýdlo + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

3. místo: Růžové mýdlo, lak na nehty, mýdlo + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA

____________________________________________________

Soutěžní otázka:

Na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná ve dnech 4. – 5.9. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany, bude probíhat finále kadeřnické soutěže Inspirace 2016. Který den?

Odpovědi hledejte na stránkách WorldOfBeauty.cz

Odpovídejte do: 23. 8. 2015

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

2 komentáře
  1. TondaH říká

    Gratulujeme výhercům!

  2. Milena Knoppová říká

    V SOBOTU 5. 9. 2015

Diskuze je uzavřena.