Ukončené otázkové soutěže

Soutěž o balíček doplňků stravy

aminomax.cz

O balíček doplňků stravy Tribulus terrestris a Arginin si můžete zasoutěžit v této soutěži. Výhru do soutěže věnoval e-shop aminomax.cz.

Soutěž ukončena, výhercem je Olga Fabiánová, gratulujeme!

aminomax.cz

aminomax.cz

Sportovní výživa a doplňky stravy zn. aminoMax.
(Creatin, Carnitin, Proteiny, Kreatin, Karnitin, L-Carnitin)

Výhra v soutěži:

Tribulus terrestris + Arginin

tribulus-aminomax.jpg

Tribulus terrestris je účinným a mezi sportovci velmi oblíbeným přírodním stimulantem hladiny testosteronu, podporující správnou hormonální aktivitu a sexuální funkce. ribulus podporuje udržení svalového tonu a energetické hladiny v těle. Extrakt z rostliny Bulgarian Tribulus terrestris je dobře znám jako přírodní prostředek pro stimulaci sexuálních funkcí a úpravu hladiny pohlavních hormonů neboli jako afrodiziakum. I proto se tribulusu lidově přezdívá "přírodní viagra".

Arginin patří mezi semi-esenciální aminokyseliny (tj. aminokyseliny, které si organismus za určitých podmínek nedokáže sám a v dostatečném množství vyrobit – tato situace typicky nastává v období růstu, při zvýšené tělesné námaze, nemoci apod.).

Soutěžní otázka:

Kolik stojí Komplexní Kloubní Výživa (500g)?
Správná odpověď: 289,-Kč
Odpovědi hledejte na stránkách aminomax.cz.

Odpovídejte do: 11. 4. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Previous ArticleNext Article