Soutěž o 3 knihy pro děti

Ve spolupráci s nakladatelstvím Junior jsme pro Vás připravili soutěž pro 3 výherce o dětské knížky – Vlaky + Automobily. 

Soutěž ukončena, výherci jsou:
1. místo: Karolína Houdková,
2. – 3. místo: Jaroslav Dvořák a Hana Koulová,
gratulujeme!

Nakladatelstvi-junior.cz

Nakladatelství Junior se především zaměřuje na dětskou literaturu. V internetovém obchodě si můžete koupit knížky určené pro nejmenší až po knížky pro děti školou povinné. Naleznete zde knížky plné pohádek vhodné pro malé školáky nebo ke čtení před spaním na dobrou noc. Prodáváme i knížky, které napomáhají logickému myšlení dítěte, nebo knížky, se kterými naučíte dítě malovat a rozvíjet tak jeho talent.

Výhra v soutěži:

1. místo: kniha Vlaky

Nastupovat! Začíná fascinující projížďka železniční historií od vynálezu parní lokomotivy po moderní vysokorychlostní vlaky.

Vysouvací stránky a otvírací okénka umožňují nahlédnout do vnitra vlaků, kde můžete vidět proslulé cestující, jako byli Robert Stephenson nebo Agatha Christie a její románový detektiv Hercule Poirot. Čtení o velkých činech techniky a stavebních památkách uspokojí každého mladého nadšeného obdivovatele vlaků a železnice.


2. -3. místo: kniha Automobily

V edici Chytré hlavy vychází kniha pro všechny, které zajímají zlomové okamžiky lidské vynalézavosti a umu od objevení prvního kola přes vznik prvních motorů až po dnešní stroje, které lámou rychlostní rekordy. Kniha s vtipnými ilustracemi a zajímavými informacemi je určena zvídavým dětem od deseti let.

Soutěžní otázka:

Kolik stojí kniha Šípková Růženka s omalovánkou?
Správná odpověď: 42,-Kč
Odpovědi hledejte na stránkách nakladatelstvi-junior.cz.

Odpovídejte do: 20. 11. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Diskuze je uzavřena.