Soutěž o 2 vstupenky na koncert Jaroslava Svěceného a Cigánských Diablů

V této soutěži hrajeme o 2 vstupenky na koncert Jaroslava Svěceného a Cigánských Diablů do Divadla Kalich.

Soutěž ukončena, výhercem je Libor Vavřík, gratulujeme!

Divadlokalich.cz

DIVADLO KALICH, jedna z nejvýraznějších a nejnavštěvovanějších pražských scén, zahájilo svůj každodenní provoz  v samotném centru města 1. listopadu roku 1999.  Historické prostory, ve kterých se nachází, se tak po dlouhých desetiletích přiblížily svému původnímu účelu – kdysi se tu totiž hrálo divadlo. Ze zchátralého bývalého skladiště vyrostl bezbariérový moderní komorní  sál s technickým vybavením na prvotřídní evropské úrovni.

 

Výhra v soutěži:

2x vstupenka na koncert Jaroslava Svěceného a Cigánských Diablů
(3.3.2014 od 19:00 hod.)Téměř dvě hodiny energií nabitého koncertu, záplavy perfektně odehraných tónů a virtuózního souznění dvou – na první pohled interpretačně odlišných subjektů – je fascinující.

Dosud neznámý rozměr dostávají skladby známé i netradiční. Schindlerův seznam, Cigánské husle, Laclairova Sonáta č.3, Bach i Montiho Čardáš zvedají publikum ze židlí a ovace jsou obrovské.

Energie sálající z Jaroslava Svěceného a Cigánskich Diablou je povzbuzením a radostí pro duši, dává nový směr klasickým skladbám i cikánským melodiím.

Koncertní projekt houslisty světové úrovně a cikánské kapely s mistrovskou profesionalitou a s nejlepším světovým cimbálistou v čele, vytváří zážitek vskutku královský.

Soutěžní otázka:

Která česká „slavice“ má již tradičně své pražské koncerty pouze v Divadle Kalich a v Lucerně?

a) Hana Zagorová

b) Helena Vondráčková
c) Lucie Bílá

Odpovědi hledejte na stránkách divadlokalich.cz

Odpovídejte do: 13. 2. 2014

Pravidla soutěže:

Odpovídejte na soutěžní otázky do formuláře. Před soutěžením si přečtěte PRAVIDLA. Účastí v soutěži se zavazujete k jejich dodržování. Na konci soutěže budeme výherce losovat ze všech správných odpovědí.

Diskuze je uzavřena.