Sluneční brýle

Konečně snad přichází léto. A s ním i dlouho očekávané výpravy do přírody. Pěšky i na kole. Už se strašně celá rodina těšíme.

S ostrým letním sluncem však vyvstal tradiční problém. Kde jsou ty sluneční brýle, které jsme si loni na kola kupovali? Manžel našel ty své v autě. Už mají asi to nejlepší za sebou, celoroční pobyt ve vyhřátém či promrzlém autě jim na krásně mnoho nepřidal. Já své nenašla.

A tak jsem začala vybírat. Zkusila jsem optiku. No panejo. Obyčejné sluneční brýle za 2500 Kč. Tak tudy cesta nevede. Zkusila jsem náš supermarket, ceny jsou rozhodně příznivější. Některé jsou i pěkné, ale mají alespoň nějaký filtr? Jsou k něčemu jinému než okrase?

Začala jsem pátrat na netu. Ceny jsou různé, kvalita určitě také, recenze většinou chybí. Tak jsem se alespoň poučila, co je to třeba polarizace a na co se hodí. Docela mě to nadchlo. 

A začala jsem hledat a našla jsem sportovní brýle s polarizací. Cena rozumná, obchod jednoduchý až stručný, barvy zajímavé. Sleva za více kusů. Objednávám.

Příště napíšu, jak jsem dopadla.

Diskuze je uzavřena.