Sedíš, sedím, sedíme

„Tak jsme dnes v práci objednávali nový sedací nábytek. Což mi připomnělo, že jsme si řekli, že až začnou prázdniny, objednáme Jirkovi novou židli a i další do kuchyně a do pracovny.“, začal zlehka při večerní sklence vína manžel. Matně jsem si vzpomněla, že taková slova kdysi padla. Až náš starší syn dokončí základní školu, koupíme mu novou pracovní židli.

„A nešlo by, že bys ten náš nábytek přidal k firemní objednávce?“, snažím se zlehčit situaci. A také oddálit absolutní vycucnutí našeho účtu. Protože manžel když objednává, tak objednává „řádně“. Chápu, že právě sedací nábytek je to, co by nám mělo vydržet déle než pár měsíců. Přesto jsem spíše pragmatického založení a vidím více tu snižující se částku na našem účtu, než ta pozitiva z kvalitního sezení. A proto se s manželem už téměř dvacet let tak báječně doplňujeme.

„Já už jsem si e-shop firmy Arpari.cz prošel a mým favoritem je opravdu profi kancelářská židle. Bral bych ji pro sebe i pro Jirku. A do jídelny a do kuchyně bych si vybral některé plastové židle. Co myslíš?“, staví mě už téměř před hotovou objednávku můj drahý manžel. I když poslední otázka naznačuje, že mi přeci jenom jakési hlasovací právo bylo ponecháno. Prohlížím si webovky skrz naskrz a musím přiznat, že nákup sedacího nábytku na internetu k mým oblíbeným činnostem patřit nebude. Tedy, upřímně, já ho nekupuji nijak nadšeně ani v kamenném obchodě. Ale na druhou stranu, pohodlíčko mám ráda. A sezení se stává metlou lidstva, co si budeme povídat.

Naštěstí nám nedělá problém se nakonec shodnout a objednávku dokončit zcela. O pár dnů později se můžeme radovat při vybalování. Pravda, když jsem viděla konečnou částku na faktuře, nebyla jsem nijak nadšená. Ale při pohledu na kuchyň a jídelnu mi opět adrenalin klesl. A v pracovně trávím přeci dost času i já. Takže proč si nedopřát kvalitu. Chcete sedět POŘÁDNĚ? Neváhejte, na http://www.arpari.cz/ si určitě vyberete i vy!

Diskuze je uzavřena.