Dospělí lidé

Přírodní zázrak?

Zda jde o přírodní zázrak nechám na posouzení vám. Jisté je, že recept na citrónovo-česnekový zázrak jsem dostala od kamarádky, jejíž muž onemocněl rakovinou tlustého střeva. Dnes vede plnohodnotný život a raduje se i z maličkostí všedních dnů.

Samozřejmě netvrdím, že na jeho uzdravení má zásluhu jen cirtonovo-česnekový zázrak. Jistě to bylo spojení všeho – léčby, chemoterapie, psychiky a v neposlední řadě i lásky a podpory své rodiny. Alespoň tak si to myslí kamarádky manžel.

Citrónova-česnekový zázrak odstraňuje vápník a tuk usazený v našem těle a v cévách. Dokáže upravit tlak a posiluje srdce. Už po třech týdnech, kdy začnete zázrak pít, pocítíte omlazení v těle. Zvápenatění a příznaky jako zhoršený zrak či sluchové problémy se budou zmenšovat.

Po třech týdnech pití této kúry si udělejte osmidenní pauzu a poté zase tři týdny v pití pokračujte. Potom můžete očekávat úspěch.

Možná zpozorujete, že už tak často v noci neběháte na záchod. Je to tím, že se vápník rozpustil.

Na citrónovo-česnekový zázrak potřebujete 5 kusů celých citrónů, 30 stroužků česneku a 1 litr vody.

Citróny důkladně umyjte v horké vodě a nakrájejte je na malé kousky. Česnek si oloupejte a nakrájejte stroužky na půlky. Citróny i česneky rozmixujte, až vám vznikne kaše. Tu nalijte do vody a nechte projít varem. Potom tuto směs odstavte a přeceďte přes sítko a nalijte do láhve.

Přírodní zázrak skladujte v ledničce. Každý den si před jídlem dejte jednoho panáčka tohoto citrónovo-česnekového zázraku. Je jedno, jestli si ho nadávkujete před snídaní nebo před obědem.

Nebojte se, že byste své okolí odpuzovali česnekovým odérem z úst. Citrón ho přebije. Kúra nezatíží vaší peněženku a vašemu zdraví také neuškodí. Měla by se opakovat každý rok.

A když už jsme u zdraví, věděli jste, že je nejen důležité přijímat dostatek tekutin za den, ale i správné načasování pití? Když budete totiž pít vodu ve správný čas, maximalizujete tak funkčnost svého těla.

2 poháry vody hned po probuzení podporuje funkci vnitřních orgánů
1 pohár vody 30 minut před jídlem prospívá trávení
1 pohár vody před koupelí snižuje krevní tlak
1 pohár vody před spaním předchází krvácení do mozku a ve spánku často se
vyskytujícímu srdečnímu záchvatu.
Začnu se nejspíše tímto doporučením už od dnešního dne řídit…

Previous ArticleNext Article