Výchova dětí

Přečtěte si těhotenství týden po týdnu

Většina maminek se shodne, že období těhotenství patří mezi nejkrásnější období v životě ženy. Sledujte s námi v kategorii těhotenství týden po týdnu, jak týden po týdnu roste miminko, a jak se mění jeho maminka. Od úplného počátku až do porodu.

V kategorii těhotenství najdete odpovědi na otázky, které Vás nejvíce zajímají. Výživa v těhotenství, neduhy a radosti v těhotenství, komplikace, psychika a zdraví v těhotenství, jednoduše vše o těhotenství.

Každá maminka prožívá své těhotenství jinak. Dokonce každé těhotenství té stejné maminky bývá jiné. Všechny maminky v jiném stavu, prvorodičky i vícerodičky, však ocení srozumitelného a čtivého informačního průvodce. 

Těhotenství týden po týdnu
Těhotenství se z medicínského hlediska dělí na 10 lunárních měsíců, každý lunární měsíc má 4 lunární týdny, což je sečteno a podtrženo 40 lunárních týdnů. Sledujte s námi, co se děje nejen v lůně, ale v celém těle matky týden po týdnu od vzniku vajíčka až po narození miminka.   

Můžete se těšit i na další zajímavé články z oblasti těhotenství od cestování v těhotenství po správnou výživu v těhotenství. Pokud již budete vybírat jméno pro Vaše miminko, tak i zde najdete inspiraci. V těhotenství každou maminku zajímá i výbavička pro miminko a také například těhotenské oblečení. Milé maminky, přejeme Vám krásné těhotenství a sejdeme se na www.Rodicum.cz.

Previous ArticleNext Article