Pohoštění na Silvestra – co připravit?

Dáváte dohromady pohoštění na Silvestra a přemýšlíte, čím potěšíte chuťové buňky vašich hostů? Chcete se před ostatními blýsknout v tom nejlepším světle a ukázat, že se v kuchyni umíte otáčet? V tom případě určitě toužíte vaše pohoštění na Silvestra vyšperkovat k dokonalosti. A víte co? My pro vás máme několik chutných a poměrně jednoduchých tipů!

Pohoštění na Silvestra – inspirace a nápady

Jestliže letošní rok padlo pohoštění na Silvestra na vaši hlavu, děláte dobře, že si čtete tento článek. Ukryli jsme do něho hned několik nápadů, tipů a inspirace na chutné dobroty, kterými na Silvestra všechny hosty zaručeně ohromíte. Jdete se podívat, co jsme si pro vás připravili?

  • Chlebíčky

    Chlebíčky jsou prostě klasika. Co na nich můžete zkazit? Absolutně nic! Navíc se dají připravit na několik způsobů, můžete je namazat bramborovým, pařížským nebo vlašským salátem, někdo si je dělá domácí, jiný je kupuje. Ozdobit je můžete šunkou nebo suchým salámem, přihodit vajíčko, okurku, plátek sýra a rajče. Fantazii se meze nekladou, ale výsledky stojí za to!

  • Jednohubky

    Stejně jako chlebíčky i jednohubky k oslavám tak nějak patří, proto je s klidným svědomím zařazujeme na seznam silvestrovského pohoštění. I jednohubky připravíte na nespočet způsobů, nejoblíbenější jsou s česnekovou pomazánkou, ale připravit můžete i šunkovou pomazánku, nivovou nebo kteroukoli jinou, receptů je na internetu habaděj.

  • Šneci

    Jen málokdo by neznal chuťově vynikající šneky z listového těsta, k jejichž přípravě potřebujete pouze listové těsto, šunku nebo vámi vybraný salám, sýr a kečup. Všechno to smotáte do jedné rolády, kterou rozkrájíte na menší kolečka a upečete. Výsledná chuť vás zaručeně ohromí!