Podzimní veletrh kosmetiky a kadeřnictví

INTERBEAUTY PRAGUE již brzy!

Pro všechny ženy, keré se zajimájí o nejnovější trendy v oblasti kosmetiky, kadeřnictví, manikúry, pedikúry a welness je tu další mezinárodní veletr INTERBEAUTY PRAGUE, který sekoná 18. – 19. 10 2013 na Pražském výstavišti – Holešovice.

Tento mezinárodní veletr je bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice, proto byste na něm neměla chybět! Společnost BK BEAUTY KERATIN na ní nebude chybět a pro své návštěvníky připraví všechny své výrobky a navíc i nové řady olejů za zvýhodněné (výstavní) ceny. Nebudou samozřejmě chybět vzorky přípravků zdarma. Což je nabídka, které lze těžko odolat!

Návštěvnice se mohou těšit například na nový Makadamiový olej, který má vynikající regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace kůže i vlasů. Nebudou chybět oblíbené pleťové masky nebo rozčesávací hřebeny Dtangler.

Překvapením BK BEAUTY KERATINU je možnost konzultace s hlavní technoložkou společnosti, a to zcela zdarma. Můžete si všechny jejich výrobky prohlédnout, „očichat“….

Ponořte se do světa kosmetiky a relaxace. Přijďte a nebudete litovat!

Diskuze je uzavřena.