Podzimní trendy 2016

Léto je definitivně u konce, dny se zkracují, noci jsou delší a stále více z vás si začíná pohrávat s otázkou, jaké budou podzimní trendy 2016. Jestliže i pro vás móda představuje nedílnou součást vašeho života, snažíte se jít s dobou a nenecháte si ujít žádné novinky, pak je náš dnešní článek vaší bránou do letošního podzimu. Díky nám a našim tipům budete na podzim roku 2016 dokonale připraveni. Chcete vědět, co bude letos v kurzu, co se bude nosit a co bude nejvíce in? Pak si společně s námi užijte následující řádky plné inspirace na podzimní trendy 2016!

Odhalujeme podzimní trendy 2016!

V oblasti módy se dominující trendy střídají neuvěřitelnou rychlostí a pro mnohé z vás může být problém udržet s nimi krok. Ne každý se v oblasti oblečení, obuvi i doplňků dokáže pohybovat jako ryba ve vodě. Nebojte se, díky nám podzimní novinky určitě nezaspíte! Našli jsme je za vás a ukryli do následujících řádků. Tak se podívejte, to se letos na podzim bude nosit a v čem můžete v ulicích udělat obrovskou parádu!

 1. Sametová revoluce

  Budete se možná divit, ale na předních příčkách podzimních novinek dominuje i elegantní materiál, kterému se většina lidí neprávem vyhýbá – samet. Ačkoli si mnozí z vás myslí, že právě samet dávno vyšel z módy a v současnosti by se k němu vrátil jen naprostý blázen, opak je světe div se pravdou! Kdo chce být in a oblékat se tak, jak určují poslední novinky, ten by měl vsadit na sametové kousky v sytých a tmavých odstínech. Kombinovat jej můžete s hladkými materiály, díky čemuž i materiál, který svá nejlepší léta zažil už kdysi dávno, získá nový moderní nádech!

 2. Military bundy

  Jestliže jste si loňský rok oblíbili populární military bundičky, pak se můžete těšit i na letošní podzim! Právě tento trend bude jedním z nejvíce ožehavých módních novinek, na které rozhodně můžete vsadit svou horkou kartu. Tento trend se nechal inspirovat armádními uniformami a oblíbit si jej musí každý, kdo se rád obléká konzervativně. V pozadí nebudou ani stejně lákavé military kabáty delšího střihu nebo vysoké kozačky sahající klidně až nad kolena!

 3. Móda XXL

  Mezi podzimní trendy 2016 právem patří i oblečení větších rozměrů. Zapomeňte na velikosti L, S nebo M – teď pofrčí XXL a výše! Co vám rozhodně můžeme doporučit, je kombinace XXL topu s přiléhavými slim džíny nebo legíny, což bude vypadat báječně. Pokud vsadíte na XXL kalhoty, pak je vhodně zkombinujte s uplejším topem.

 4. Oblečení v bordó odstínu

  Závěrem zmíníme barvu roku 2015, která si ale své místo na výslunní vydobyla i pro letošní rok. Jestliže ještě neznáte bordó a váš šatník neukrývá alespoň jeden kousek oblečení v tomto odstínu, pak tento módní prohřešek koukejte co nejdříve napravit! Bordó je typickou barvou podzimu, která svůj název dostala podle kvalitního druhu italského vína. Dobrou zprávou je, že bude slušet každému.